Šeimininkus į priekį jau 6-ą mačo minutę į priekį išvedė Eduardo. Vis del to prieš pat rungtynių pertrauką pusiausvyrą atsatatė Ezequielis Lavezzi.

Antroje rungtynių dalyje Paryžiaus komandai vis dėl to pavyko įrodyti savo pranašumą. Pergalę jai atnešė tikslus Blaise Matuidi smūgis.

Tris taškus įsirašę PSG (47 tšk.) futbolininkai padidino savo atotrūkį nuo savo persekiotojų. Antroje vietoje žengia „Monaco“ komanda (42 tšk.), trečioje - savo turo rungtynes sekmadienį žaisiantis „Lille“ (40 tšk.) klubas.

„Ajaccio“ 1 - 2 „Paris Saint Germain“
6' [1 - 0] Eduardo
41' [1 - 1] Ezequiel Lavezzi
74' [1 - 2] Blaise Matuidi

„Bordeaux“ 0 - 1 „Toulouse“
25' Uros Spajic („Toulouse“) gavo raudoną kortelę
34' Maxime Poundje („Bordeaux“) gavo raudoną kortelę
35' Wissam Ben Yedder („Toulouse“) nerealizavo 11 metrų naudinio
53' [0 - 1] Martin Braithwaite

„Valenciennes“ 3 - 2 „Bastia“
33' [1 - 0] Mathieu Dossevi
35' [2 - 0] Mathieu Dossevi
54' [3 - 0] Abdul Majeed Waris
71' [3 - 1] Romaric
83' [3 - 2] Ilan

„Rennes“ 0 - 0 „Nice“
29' Foued Kadir („Rennes“) nerealizavo 11 metrų baudinio
54' Dario Cvitanič („Nice“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Lyon“ 2 - 0 „Sochaux“
57' [1 - 0] Clement Grenier
75' [2 - 0] Yoann Gourcuff

„Guingamp“ 0 - 0 „Saint Etienne“