Vieną jų: krepšininkas, esantis aikštelėje, pats gali paprašyti minutės pertraukėlės.

Šiuo metu Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandoje žaidžiantis L. Kleiza susipainiojo ir šią taisyklę bandė pritaikyti Eurolygos rungtynėse. Mače su „Barcelona“ krepšininkais lietuvis, užspaustas varžovų, parodė gestą, reiškiantį minutės pertraukėlę. Tačiau, greitai susipratęs, jog rungtyniauja Europoje, kamuolį bandė perduoti komandos draugui.

Šiose Eurolygos TOP-16 etapo E grupės rungtynėse Lino Kleizos atstovaujama Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (0/2) komanda patyrė nesėkmę, namuose 73:76 (18:23, 21:16, 17:19, 17:18) nusileidusi Barselonos „Barcelona“ (2/0) klubui.

Ne pačią geriausią sportinę formą paskutiniu metu demonstruojantis Lietuvos rinktinės puolėjas per 19 min. pasižymėjo 2 taškais (0/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), 2 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

DELFI primena, kad L. Kleiza per savo karjerą metus žaidė „Montrose Christian“ gimnazijos komandoje (2002-2003), du sezonus NCAA lygoje atstovavo „Missouri Tigers“ ekipai (2003-2005), vėliau persikėlė į NBA, kur žaidė Denverio „Nuggets“ (2005-2009) ir Toronto „Raptors“ (2010-2013) klubuose. Tiesa, metams (2009-2010) lietuvis buvo grįžęs į Europą, kuomet atstovavo Pirėjo „Olympiacos“ komandai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)