Antrą pergalę iš eilės vyrų vienetų varžybų kvalifikacijoje iškovojo vienintelis turnyre dalyvaujantis Lietuvos tenisininkas bei keturioliktas pagal skirstymą atrankoje 23-jų metų Ričardas Berankis. Pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge 130-ąją vietą užimantis lietuvis penktadienį antrajame rate per 77 minutes 6:4, 6:3 nugalėjo 31-erių metų brazilą Andre Ghemą (ATP-226).

Užsitikrinęs 16-a ATP reitingo taškų bei 14 400 Australijos dolerių čekį R. Berankis lemiamą kvalifikacijos mačą dėl vietos pagrindiniame turnyre žais su 24-uoju pagal skirstymą atrankoje 24-erių metų slovaku Andrejumi Martinu (ATP-147), kuris antrajame rate trijuose setuose - 0:6, 6:4, 7:5 - privertė pasiduoti serbą Iliją Božoljacą.

Pirmajame vienetų kvalifikacijos rate R. Berankis per 56 minutes 6:2, 6:3 sutriuškino 27-erių metų italą Gianlucą Naso (ATP-278).

2013 metais atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse R.Berankis nesunkiai įveikė kvalifikacinį barjerą ir pagrindinėse varžybose įveikė ukrainietį Sergejų Stachovskį, nugalėjo vokietį Florianą Mayerį, tačiau šešioliktfinalyje 3:6, 4:6, 5:7 nusileido vėliau finale žaidusiam škotui Andy Murray.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)