Po spurto rungtynių pradžioje „Fortūna“ pirmavo 10:2, tačiau persvaros neišlaikė ir leido varžovėms išlyginti rezultatą. Po Monikos Aleksaitės tolimo metimo „Utena“ išsiveržė, o kėlinuko pabaigoje atitrūko 4 taškų atstumu - 18:22.

Atkakliame antrajame ketvirtyje, kurį dviem tolimais metimais iš eilės pradėjo klaipėdietės, pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Prieš pat didžiąją pertrauką S. Dobrovolskytė pataikė du tritaškius ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „Fortūna“ ilsėtis išėjo susikrovusi 7 taškų pranašumą - 42:35.

Po pertraukos aikštelės šeimininkės į priekį vedė Lina Aglinskaitė ir pirmoje rungtynių pusėje nei taško nepelniusi Gabrielė Gutkauskaitė. Sužaidus keturias minutes „Fortūna“ įgijo dviženklę persvarą - 49:37. Nepaisant visų „Utenos“ komandos pastangų, jos sumažinti nepavyko.

Per paskutines 10 minučių vyko lygi kova. Ketvirčio viduryje viešnioms pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų (66:57). Po trenerės Ramunės Kumpienės paprašytos minutės pertraukėlės klaipėdietės atstatė turėtą pranašumą, likus žaisti mažiau nei keturias minutes, kurio užteko išlaikyti pergalei.

„Fortūnai“ G. Gutkauskaitė ir L. Aglinskaitė surinko po 16 taškų, E. Šikšniūtė pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Utenai“ K. Alminaitė pelnė 14, S. Daniels (8 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 6 perimti kamuoliai) - 12, E. Jucevičiūtė ir M. Aleksaitė (8 atk. kamuoliai) - po 11 taškų.

Trenerė Ramunė Kumpienė („Fortūna“): „Mes pirmąjį kėlinį gerai pradėjome, tačiau pagrindinė mūsų įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė surinko tris pražangas ir buvau priversta ją sodinti ant suolo. Tada jaunos žaidėjos ėmė panikuoti, skubėti, padovanojo kelis kamuolius ir varžovės pasivijo. Reikėjo šiek tiek laiko nusiraminti, susistyguoti ir vėl žaidimas atsistatė į savo vietas, viskas jau buvo gerai. Šiandien mes su „Utenos“ ekipa žaidėme lyg su nauja komanda. Juk pasikeitė treneris, prisijungė kelios naujos žaidėjos, be to, neturėjome šios komandos video medžiagos, nors ir buvo privaloma filmuoti rungtynes. Mes negalėjome išsistudijuoti varžovių žaidimo, gal ir tai mums truputį apsunkino pasiruošimą šioms rungtynėms. Mes labai daug dirbome tarpušvenčiu, tikiuosi, kad merginos išlaikys tą ritmą, įgis vis geresnę sportinę formą ir mes galėsime labiau pasipriešinti stipriausioms LMKL komandoms“.

Treneris Alfredas Vainauskas („Utena“): „Mano komandos žaidėjoms trūksta pasiruošimo ir patirties, šiai dienai žaidėjų lygis nėra toks, kokio norėčiau. Juk dauguma „Utenos“ komandos narių susibūrė tik spalio mėnesį. Dar trūksta susižaidimo. Yra daug noro, jos stengiasi, daug dirba, bet kaip aš sakau: krepšinyje žaidžia asmenybės. Šiai dienai pas mus asmenybių trūksta“.

10 taškų deficitą likvidavusios „Aistės-LSU-Paradis“ pribloškė „Sūduvą“

Šiame sezone apmaudžiai pralaimėjusios keletą rungtynių Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ pademonstravo charakterį ir sugebėjo pateikti staigmeną Marijampolėje, iškovodamos 7-ąją pergalę. Trečiojo LMKL čempionato rato rungtynėse studentės likvidavo 10-ies taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje, išplėšė pratęsimą ir po papildomų penkių minučių palaužė trečiąją vietą užimančią „Sūduvą“ rezultatu 72:62 (16:20, 16:14, 11:16, 15:8, 14:4).

Banguoto pirmojo kėlinuko pabaigoje dvi atakas su varžovės pražanga užbaigus Ritai Milieškienei, aikštelės šeimininkės susikrovė dviženklę persvarą - 20:9, tačiau jos neišlaikė. Puikiai ketvirčio pabaigą sužaidė Jolanta Marmienė, labiausiai prisidėjusi prie to, kad „Aistėms-LSU-Paradis“ sumažinti atsilikimą iki 4 taškų užteko vos vienos minutės.

Ne mažiau atkakliame antrajame ketvirtyje „Sūduvos“ persvara dar kartą pasiekė 10 taškų ribą, tačiau Greta Tamašauskaitė tritaškiu pradėjo puikią kauniečių atkarpą, per kurią studentės ne tik pavijo varžoves bet ir išlygino rezultatą - 32:32.

Du tritaškius iš eilės pataikiusi J. Marmienė neleido „Sūduvai“ atitrūkti iškart po didžiosios pertraukos. Tačiau aikštelės šeimininkių gretose blykstelėjo Santa Dukate, surinkusi 8 taškus iš eilės. Trečiojo kėlinio viduryje Suvalkijos komanda pirmavo 48:38.

R. Milieškienė pademonstravo individualų meistriškumą ir padėjo „Sūduvai“ susikrauti didžiausią rungtynėse 13 taškų pranašumą, sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinuke - 56:43. Klydusios ir netaikliai atakavusios krepšį kaunietės daugiau nei penkias minutes negalėjo surengti sėkmingos atakos. J.Marmienei tritaškiu nutraukus „sausas“ studenčių minutes, Kauno komanda pakilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Ieva Prėskienytė turėjo puikią galimybę padovanoti pergalę „Sūduvai“, tačiau nepataikė abiejų baudos metimų prieš pat kėlinuko pabaigą skelbiančią sireną.

Psichologinę persvarą įgijusios „Aistės-LSU-Paradis“ pratęsimo metu nepaliko varžovėms jokių šansų. Sėkmingai surengusios 4 atakas iš eilės, jos atitolo 6 taškų pranašumu - 60:66. Penktąją pražangą gavus rezultatyviausiai „Sūduvos“ krepšininkei R. Milieškienei tapo aišku, kad kaunietės pergalės iš rankų neišleis.

„Sūduvai“ R. Milieškienė pelnė 18, E. Briedytė ir S. Dukate - po 14 taškų.

„Aistėms-LSU-Paradis“ J. Marmienė surinko 26 (8 atk. kamuoliai, 5 perimti kamuoliai), L. Svarytė - 19 (10 atk. kamuolių), N. Skadaitė - 15 taškų.