50 m laisvu stiliumi finale Plimute gyvenaneti ir studijuojanti kaunietė distanciją įveikė per 24,95 sek. ir pagerino savo Lietuvos rekordą (24,97 sek.). Antrą vietą užėmė Eva Gliožerytė (25,76 sek.).

Trečia finale liko Giedrė Grigonytė (26,68 sek.).

1. Rūta Meilutytė - 24,95 sek. (Lietuvos rekordas)
2. Eva Gliožerytė - 25,76
3. Giedrė Grigonytė - 26,68

R. Meilutytė 200 m nugara rungties finale nuotolį nuplaukė per 2:10,77 sek., pagerino Lietuvos čempionatų rekordą ir aplenkė prizininkėmis tapusias Ugnę Mažutaitytė (2:11,65 sek.) ir Joaną Ulytę (2:19,67 sek.).

1. Rūta Meilutytė - 2.10,77 (Čempionatų rekordas)
2. Ugnė Mažutaitytė - 2.11,65
3. Joana Ulytė - 2.19,67

100 m plaukimo kompleksiniu būdu finale R. Meilutytė užfiksavo rezultatą 1:0,92 sek. Tai - naujas Lietuvos čempionatų rekordas.

Sidabro medalį pelnė Giedrė Grigonytė (1:03,82), bronzos - Goda Overlingaitė (1:06.40).

1. Rūta Meilutytė - 1:00,92
2. Giedrė Grigonytė - 1:03,82
3. Goda Overlingaitė - 1:06,40

Išvakarėse R. Meilutytė tapo Lietuvos čempione 50 m krūtine rungtyje. Paskutinę Lietuvos čempionato dieną - šeštadienį - R. Meilutytė dar plauks 50 metrų peteliške ir 200 metrų kompleksiniu būdu.

Penktadienį Anykščiuose buvo pagerinti dar du Lietuvos rekordai, - rašo SportIn.

Moterų 400 m laisvu stiliumi finale Jūratė Ščerbinskaitė užtruko 4 min. 11,25 sek. Ankstesnis rekordas priklausė taip pat J. Ščerbinskaitei (4.12,43). Vyrų 200 m peteliške atrankos plaukime Danas Rapšys nuotolį įveikė per 1 min. 56,26 sek. ir daugiau nei sekunde pagerino Deivido Margevičiaus buvusį pasiekimą (1.57,37).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)