Pirmieji į priekį įsiveržė Karaliaus taurės savininkai, kuomet įvartį į savus vartus pelnė Mario, tačiau rezultatą 79-ąją minutę šeimininkams pavyko išlyginti, kuomet taip pat į savus vartus pasižymėjo Juanfranas.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ rezultatu 1:3 įveikė Barselonos „Espanyol“, o „Valencia“ ir Valjadolido „Real“ susitikimas pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Tuo tarpu čempionate pirmaujantys ir čempionų titulą ginantys „Barcelona“ futbolininkai pasinaudojo galimybe ir padidino savo atotrūkį nuo antroje žengiančio „Atletico“ iki trijų taškų. Katalonai svečiuose 4:1 nugalėjo „Real Betis“ komandą.

„Barcelona“ lyderis Lionelsi Messi po šiurkščios pražangos 22-ą minutę buvo priverstas palikti aikštę.

Visi rezultatai:

Espanyol 1 - 3 Sevilla
3' [0 - 1] Federico Fazio
10' [0 - 2] Víctor Machin Perez Vitolo
24' [1 - 2] Sergio Garcia
59' [1 - 3] Carlos Bacca

84' Victor Sanchez Mata (Espanyol)

Valencia 2 - 2 Valladolid
9' [0 - 1] Javi Guerra
29' [1 - 1] Dorlan Pabon
50' [1 - 2] Alcatraz
76' [2 - 2] Sofiane Feghouli

5' Ever Banega (Valencia) nerealizavo 11 metrų baudinio

Villarreal 1 - 1 Atletico Madrid
2' [0 - 1] Mario Gaspar (į savus vartus)
79' [1 - 1] Juanfran (į savus vartus)

Real Betis 1 - 4 Barcelona
36' [0 - 1] Neymar
37' [0 - 2] Pedro Rodriguez
63' [0 - 3] Cesc Fabregas
79' [0 - 4] Cesc Fabregas
90' [1 - 4] Jorge Molina (iš 11 metrų baudinio)