B. Veikalas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje - lietuvis per 22 minutes surinko 18 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit., 7/8 baud.) ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

D. Zavackas šiam susitikimui nebuvo registruotas.

Be lietuvio nugalėtojų gretose rezultatyviai rungtyniavo Ryanas Brooksas pelnęs 19 taškų, Tony Gaffney 13, Enoschas Wolfas 11.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Danilo Barthelis ir Konstantinas Kleinas atitinkamai surinkę 17 ir 11 taškų.

L. Samėno metimai Vokietijoje skriejo pro šalį, o jo komanda patyrė nesėkmę

Lauryno Samėno atstovaujamas Triero TBB klubas (3/5) patyrė penktąjį pralaimėjimą. Svečiuose rungtyniavusi TBB komanda, rezultatu 67:76 (14:18, 12:15, 21:20, 20:19) nusileido Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (7/1) ekipai.

Lietuvis ant parketo praleido 25 minutes ir per jas pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvit., 1/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojus į pergalę vedį Chadas Topperis pelnęs 15 taškų, Davidas Holstonas surinko 11.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviai rungtyniavo Vitalis Chikoki įmetęs 15 taškų, buvusio Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos legionieriaus Trevono Hugheso sąskaitoje 13 taškų.

D. Gailius vedė „Union Olimpija“ komandą į pirmą pergalę Adrijos lygoje

Deivido Gailiaus atstovaujamas Liublianos „Union Olimpija“ (1/6) klubas pagaliau iškovojo pirmą pergalę šiame Adrijos lygos sezone.

Šedštadienį Slovėnijos komanda Rumunijoje 71:62 (14:18, 22:10, 20:20, 15:14) įveikė Šolnoko „Olaj“ (3/4) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Gailius per 30 minučių įmetė 16 taškų (7/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

11 taškų pridėjo Jakovas Vladovičius, po 8 – Nebojša Joksimovičius (6 rez. perd.) ir Alexas Stephensonas (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Willie Warrenas (9/9 baudų, 9 išpr. praž.) pelnė 18, Peteris Lorantas (9 atk. kam.) – 13, Davidas Vojvoda – 12 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.