Be ugnelės žaidę žalgiriečiai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione 1:3 (0:1) nusileido „Sūduvai“, Klaipėdoje vykusiose rungtynėse persvaros neišlaikęs „Atlantas“ lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su Gargždų „Bangos“ futbolininkais, o Panevėžio „Ekranas“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 1:0 (0:0) Tauragėje.

Šie rezultatai reiškia, kad čempionų taurę į viršų kėlė „Žalgirio“ futbolininkai, sidabras atiteko klaipėdiečiams, bronzos medalius išplėšė „Ekranas“, o marijampoliečiai liko per sekundę nuo prizininkų pakylos.

Tuo tarpu nieko nelėmusiose rungtynėse - įvarčių lietus. Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai net 5:2 (2:1) svečiuose įveikė „Šiaulių“ klubą.

VMFD „Žalgiris“ 1 - 3 Marijampolės „Sūduva“
41' [0 - 1] Povilas Kiselevskis
49' [0 - 2] Karolis Chvedukas
71' [0 - 3] Audrius Brokas
79' [1 - 3] Mantas Kuklys (iš 11 metrų baudinio)

Klaipėdos „Atlantas“ 1 - 1 Gargždų „Banga“
13' [1 - 0] Evaldas Razulis
83' [1 - 1] Aurelijus Staponka

Tauragės „Tauras“ 0 - 1 Panevėžio „Ekranas“
90' [0 - 1] Vaidas Slavickas

Šiaulių „Šiauliai“ 2 - 5 Pakruojo „Kruoja
14' [0 - 1] Donatas Strockis
29' [0 - 2] Donatas Strockis
35' [1 - 2] Tomas Birškys
65' [1 - 3] Nerijus Mačiulis
75' [2 - 3] Niko Tokičius
81' [2 - 4] Giedrius Slavickas
84' [2 - 5] Ričardas Beniušis (iš 11 metrų baudinio)

UEFA Europos lygos atrankoje žais: Klaipėdos „Atlantas“ ir Panevėžio „Ekranas“
Rezultatyviausi žaidėjai: Nerijos Valskis (27 įvarčiai), Kamilis Bilinskis (21) ir Evaldas Razulis (21)
Rezultatyvus perdavimai: Mantas Kuklys (13), Marius Papšys (9) ir Jakubas Wilkas (9)
Daugiausiai įspėjimų susilaukę žaidėjai: Petaras Bačičius (11), Rytis Pilotas (8), Rokas Borusas (8) ir Maksimas Lukaševičius (8)