Sėkmingai rungtynes pradėjusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos vilnietės po dviejų kėlinių pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau lenkių klubas nežadėjo nusileisti. Spurtavusios per paskutines trečio kėlinio minutes, lenkės panaikino savo atsilikimą ir po pusvalandžio kovos „Kibirkštis-VIČI“ pirmavo tik vienu tašku.

Viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Jo pradžioje CCC klubas perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį, tačiau kovotojų charakterį pademonstravusios lietuvės ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą. Ketvirčio pabaigoje itin sėkmingai sužaidė viena ekipos lyderių Vita Kuktienė, kuri pataikė tolimą metimą ir realizavo baudų metimus. CCC klubas bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau pergalę šventė „Kibirkštis-VIČI“.

„Kibirkštis-VIČI“ laimėjo kovą po krepšiais (32/27) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (18/11).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vita Kuktienė. Puolėja per 33 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/8 baudos), po krepšiais sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

Lina Pikčiutė įmetė 12 taškų (6/11 dvitaškiai, 8 atk. kam., 3 rez. per.), Greta Šniokaitė – 10 (2/2 tritaškiai, 3 rez. per.), Rima Valentienė ir Ieva Krastina (4 atk. kam.) po 8, Sofija Aleksandravicius – 6, Hollie Mershon – 4, Mantė Kvederavičiūtė – 2 (3 rez. per.), o Kristina Alminaitė taškų nepelnė.

Daina Gabalytė, Eglė Šniokaitė ir Ieva Šimkutė trenerės sprendimu aikštėje nepasirodė.

CCC komandoje Janel McCarville pelnė 14 taškų, o Belinda Snell ir Jelena Skerovič įmetė po 11.

Antras grupės turnyro rungtynes vilnietės lapkričio 20-ą namuose žais su Salamankos „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) ekipa, kuri trečiadienį svečiuose 56:81 (14:32, 12:14, 8:25, 22:10) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) krepšininkėms.

Kitose C grupės rungtynėse trečiadienį Prahos ZVVZ USK (Čekija) klubas namuose 57:52 (25:15, 12:16, 8:4, 12:17) įveikė Zagrebo „WBC Novi“ (Kroatija) komandą.

Pirmame ture C grupėje laisvos buvo Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) krepšininkės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)