Turino klubas pirmavo po Arturo Vidalio baudinio, bet Cristiano Ronaldo ir Garethas Bale'as persvėrė santykį. Rezultatą išlygino Fernando Llorente.

C grupėje „Paris Saint Germain“ komanda iš Prancūzijos namuose egzaminavo belgų Briuselio „Anderlecht“ ekipą ir sužaidė su svečiais tik lygiosiomis 1:1. Prancūzai prarado pirmą tašką turnyre.

D grupės favoritas Miuncheno „Bayern“ klubas svečiuose jėgas išbandė su autsaideriais čekų Plzeno „Viktoria“ futbolininkais ir sunkiai laimėjo prieš šeimininkus 1:0. Pergalingą įvartį 65-ą minutę pelnė kroatas Mario Mandžukičius. Bavarai čempionų lygoje iškovojo 9-ą pergalę iš eilės ir pakartojo „Barcelona“ ekipos rekordą. Miuncheno klubas jau iškopė į kitą varžybų etapą.

Kitame šios grupės mače „Manchester City“ komanda savo aikštėje įtikinamai nugalėjo Maskvos CSKA ekipą iš Rusijos 5:2 ir taip pat užsitikrino kelialapį į kitą etapą. Rusai taškais dar gali pavyti Mančesterio futbolininkus, bet pastarieji laimėjo abu tarpusavio mačus (pirmą - 2:1). Ispanas Alvaro Negredo pelnė tris įvarčius.

A grupės abu mačai baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Anglų „Manchester United“ klubas svečiuose išsiskyrė taikiai su San Sebastijano „Real Sociedad“ ekipa, o Robinas Van Persie neįmušė 11 metrų baudinio.

Donecko „Šachtar“ ir Leverkūzeno „Bayer“ komandų dvikovoje žiūrovai taip pat įvarčių neišvydo.

A grupė

San Sebastijano „Real Sociedad“ (Ispanija) 0 - 0 „Manchester United“ (Anglija)

70' Robin van Persie („Manchester United“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
90' Marouane Fellaini („Manchester United“) - raudona kortelė

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 0 - 0 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)

A grupės turnyro lentelė:

1.Man United42206-3+38
2.Bayer42118-5+37
3.Šachtar41213-5-25
4.R. Sociedad40131-5-41

B grupė

Turino „Juventus“ (Italija) 2 - 2 Madrido „Real“ (Ispanija)

42' Arturo Vidal [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
52' Cristiano Ronaldo [1 - 1]
60' Gareth Bale [1 - 2]
65' Fernando Llorente [2 - 2]

Kopenhagos „FC Copenhagen“ (Danija) 1 - 0 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)

6' Daniel Omoya Braaten [1 - 0]

B grupės turnyro lentelė:

1.Real431014-4+1010
2.Galatasaray41126-10-44
3.FC Copenhagen41123-8-54
4.Juventus40316-7-13

C grupė

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1 - 0 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

13' Konstantinos Manolas [1 - 0]

„Paris Saint Germain“ (Prancūzija) 1 - 1 Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)

68' Demy de Zeeuw [0 - 1]
70' Zlatan Ibrahimovič [1 - 1]

82' Sacha Kljestan („Anderlecht“) - raudona kortelė

C grupės turnyro lentelė:

1.PSG431013-2+1110
2.Olympiakos42116-5+15
3.Benfica41123-5-24
4.Anderlecht40131-11-101

D grupė

„Manchester City“ (Anglija) 5 - 2 Maskvos CSKA (Rusija)

3' Sergio Aguero [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
20' Sergio Aguero [2 - 0]
30' Alvaro Negredo [3 - 0]
45+1' Seydou Doumbia [3 - 1]
51' Alvaro Negredo [4 - 1]
71' Seydou Doumbia [4 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
90+2' Alvaro Negredo [5 - 2]

Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 0 - 1 Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)

65' Mario Mandžukič [0 - 1]