Pirmieji šiose rungtynėse įvartį pelnė svečiai - įvartį jau 3-ią rungtynių minutę pelnė Alexandru Maximas. 22-ą minutę pusiausvyrą atstatė Pierre-Michael Lasogga. Vis dėlto iki pertraukos „Stuttgart“ susigrąžino persvarą.

Antrame kėlinyje prabėgus 10-čiai minučių rezultatas vėl tapo lygus. Po devynių minučių vėl į priekį įsiveržė svečiai. Galiausiai 67-ą minutę paskutinį rungtynių įvartį pelnė šeimininkų komandos puolėjas iš Olandijos Rafelis van der Vaartas.

Komandos pasidalijo po tašką, kuris pelningesnis buvo „Harburg“ komandai, kuri pakilo į 14-ą vietą. Tuo tarpu „Stuttgart“ šoktelėjo į 8-ąją.

Visi rezultatai:

Hamburger 3 - 3 Stuttgart
3' [0 - 1] Alexandru Maxim
22' [1 - 1] Pierre-Michael Lasogga
37' [1 - 2] Christian Gentner
55' [2 - 2] Maximillian Beister
64' [2 - 3] Vedad Ibisevic
67' [3 - 3] Rafael van der Vaart

84' Antonio Rudiger (Stuttgart) raudona kortelė

Augsburg 1 - 2 Wolfsburg
11' [1 - 0] Tobias Werner
35' [1 - 1] Maximilian Arnold
42' [1 - 2] Luiz Gustavo