Dėl kilusių abejonių „Bridgestone“ padangų ilgaamžiškumu, visi lenktynininkai turėjo atlikti privalomą sustojimą 9 arba 10 rate. Tačiau M. Marquezas stojo tik vienuoliktame. Po kelių ratų sportininkas buvo diskvalifikuotas. Dėl to, jog ispanas laiku neatliko sustojimo, kaltę vėliau prisiėmė „Honda“ komanda.

Teisėjų nemalonės susilaukė ir Dani Pedrosa. Ispanas viršijo greitį įvažiuojant į techninio aptarnavimo zoną. Už tai sportininkas turėjo į priekį praleisti vieną varžovą. D. Pedrosą poziciją padovanojo M. Marquezui, kuris vėliau buvo diskvalifikuotas.

Kaip jau tapo įprasta, po starto rikiuotės priekyje važiavo vakar „pole“ iškovojęs J. Lorenzo. Ispanas atkakliai kovojo su dviem „Honda“ lenktynininkais. Vienam iš jų susilaukus baudos, o kitam diskvalifikacijos, „Yamaha“ lyderis nesunkiai finišo liniją kirto pirmas ir iškovojo pergalę.

Antroje vietoje, nuo nugalėtojo beveik septyniomis sekundėmis atsilikęs, finišavo teisėjų nemalonės susilaukęs D. Pedrosa. Tuo tarpu ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo Valentino Rossi.

Vos 0,116 sek. iki prizinės vietos pritrūko Calui Crutchlow. Ne ką didesniu atstumu, 0,169 sek., nuo V. Rossi atsiliko ir Alvaro Bautista.

Kitos „MotoGP“ čempionato lenktynės vyks spalio 27 d. Japonijoje.

1Jorge LorenzoYamaha29:07.155