"Galatasaray" ekipai jau iki didžiosios pertraukos pavyko susikrauti solidų 18 taškų pranašumą, o Sienos klubui kiek priartėti pavyko jau tik besibaigiant rungtynėms kai rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių.

"Montepaschi": Danielis Hackettas 26, Jeffrey Viggiano 10 taškų.

"Galatasaray": Carlosas Arroyo 21, Jamontas Gordonas 18, Zoranas Ercegas 15, Henry Domercantas 11 taškų.

Bambergo "Brose Baskets" komanda B grupės rungtynėse, kurioje rungtyniauja ir Kauno "Žalgiris" namuose įtikinamai 84:70 (16:21, 27:8, 23:16, 18:25) įveikė Stasbūro SIG krepšininkus.

Nors rungtynių pradžioje aikštelėje užtikrinčiau jautėsi svečiai iš Prancūzijos ir po pirmojo kėlinio dar turėjo 5 taškų persvarą viskas aukštyn kojomis apvirto vos prasidėjus antrajam ketvirčiui. Iniciatyvą perėmę "Brose Baskets" krepšininkai nuo to laiko dominavo aikštelėje ir krovėsi vis didesnį pranašumą, o Stasbūro klubui teliko pripažinti varžovų pranašumą.

"Brose Baskets": Jamaras Smithas (5/5 dvit., 3/4 trit.) 19, Antonas Gavelis (6 rez.perd.) 16, Sharodas Fordas (7 atk.kam.) 11, Mike'as Zirbesas 10 taškų.

SIG: Alexis Ajinca 19, Romainas Duportas 13, Antoine Diotas 12 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.