M. Solopova nugalėtojoms pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė. Per 20 minučių (20:17) ji pataikė 3 tritaškius iš 5 bei 1 dvitaškį iš 2.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininkę Izmiro komandoje žaidė Latoya Thomas (21 tšk.), Christi Thomas (17 tšk.) bei Dila Aškin (12 tšk.).

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavusi K. Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 21 tašką, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą bei po tris kartus suklydo ir prasižengė. Per 34 su puse žaidimo minutės (34:37) ji pataikė 1 tritaškį iš 6, 7 dvitaškius iš 15 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Po 10 taškų pralaimėjusioms pelnė Auše Akinci ir Constance Jinks.

Kitose A grupės rungtynėse Stambulo „Universitesi SK“ klubas 54:48 (19:12, 12:10, 9:18, 14:8) įveikė Mersino BŠB penketuką.

Nesėkme keturių ekipų B grupės turnyrą pradėjo Gintarės Petronytės Antalijos „Homend Belediyesi“ komanda, 77:101 (20:27, 15:24, 23:32, 19:18) pralaimėjusi Mersino „Tarsus Belediyesi“ krepšininkėms.

G. Petronytė pralaimėjusioms pelnė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido Evanthiai Maltsi (19 tšk.), Yvonei Turner (15 tšk.) bei Nailei Čirak (13 tšk.).

Per 27 su puse žaidimo minutės (27:27) vidurio puolėja iš Lietuvos pataikė vienintelį mestą tritaškį, 3 dvitaškius iš 6 bei visus 3 baudų metimus. be to ji atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

26 taškus nugalėtojoms pelnė Renee Montgomery, 15 – Sonja Kireta, 14 – Doneeka Hodges.

Kitame B grupės susitikime Adanos „Botasspor“ klubas 77:67 (22:16, 13:18, 23:17, 19:16) nugalėjo Ordu „Orduspor“ penketuką.