Vyrų sprinto rungties čempionu tapo suaugusiųjų varžybose debiutuojantis pasaulio jaunių čempionas Svajūnas Jonauskas, finale 2-0 nugalėjęs komandos draugą Vasilijų Lendel. Bronzos medalius džiaugėsi ukrainietis Andrejus Kucenka, mažajame finale įveikęs bulgarą Miroslavą Minčevą.

Moterų sprinto rungties čempione tapo Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, finale dusyk įrodžiusi savo pranašumą prieš Viliją Sereikaitę, o broza atiteko Gabrielei Jankutei, kuri mažajame finale dusyk nugalėjo Estijos atstovę Evelin Idarant.

Jaunių vaikinų grupinėse taškų lenktynėse triumfavo pirmąsias dvi vietas užėmę ukrainiečiai atitinkamai Tarasas bei Ivanas Ševčiukai, surinkę po 38 taškus. Ir tik trečiąją vietą su 14 taškų užėmė Tomas Gembeckas.

Po trijų Omniumo (daugiakovės) rungties važiavimų moterų varžybų lydere lieka Aušrinė Trebaitė. Nugalėjusi sprinto rungtyje ir grupinėse taškų lenktynėse bei užėmusi antrąją vietą iškritimo lenktynėse ji surinko 4 taškus ir net 11 taškų lenkia artimiausias varžoves - Robertą Pilkauskautę, Silviją Latožaitę bei ukrainietę Tatjaną Klimčenko.

Moterų omniumo varžybų lyderių rikiuotė po trijų rungčių (vieta, sportininkė, taškai):

1. Aušrinė Trebaitė 4 tšk.
2. Roberta Pilkauskaitė 15
3. Silvija Latožaitė 15
4. Tatjana Klimčenko 15
5. Eglė Zablockytė 17
6. Daiva Tušlaitė 19

Vyrų omniumo varžybų lyderiu tapo antrąją vietą trečiojoje rungtyje - iškritimo lenktynėse - užėmęs Ramūnas Navardauskas. Jis surinko 10 taškų ir tašku aplenkė į antrąją vietą pakilusį Darijų Džervų bei dviem - į trečiąją poziciją smuktelėjusį ukrainietį Romaną Gladychą.

Vyrų omniumo varžybų lyderių rikiuotė po trijų rungčių (vieta, sportininkas, taškai):