Sostinės ekipos gretose jau debiutavo ir buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Darius Songaila.

D. Songaila žaidė 18 minučių ir pelnė 4 taškus, pataikęs 2 dvitaškius iš 4. Jis dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir tris kartus prasižengė.

Rungtynių eiga

Rungtynių pradžioje sėkmingai veikė Martyno Gecevičiaus ir Tautvydo Lydekos tandemas, kurio dėka „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį - 6:2. Svečiai nepasimetė ir po Šarūno Vingelio bei Vidmanto Sragauskio metimų „LSU-Atletas“ persvėrė rezultatą (10:7). Aikštės šeimininkai netrukus susigrąžino pranašumą, tačiau apčiuopiamos persvaros įgyti nepavyko. Po pirmųjų dešimties minučių „Lietuvos rytas“ pirmavo - 23:18.

Antrame kėlinyje vilniečiai po truputį didino rungtynių tempą tuo pačiu didindami ir atotrūkį. Sėkmingai nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilo Stevanas Jelovacas, pelnęs 5 taškus paeiliui (32:24). Po Eimanto Bendžiaus dvitaškio „Lietuvos rytas“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą, o vėliau jis tik augo (43:26). Prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei pirmus taškus vilkint „Lietuvos ryto“ marškinėlius pelnė D. Songaila. Įpusėjus mačui sostinės klubas buvo priekyje - 50:34.

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Kauno vilniečius užklupo nepasiruošusius – jie laimėjo 2 minučių atkarpą 7:0 ir priartėjo (50:41), tačiau D. Bauermanno auklėtiniai į tai atsakė tuo pačiu ir po Omaro Cooko tritaškio turėjo tokią pačią persvarą kaip ir po dviejų kėlinių (57:41).

Vėliau tuo pačiu pasižymėjo Gedimino Orelikas, o netrukus O. Cookas sukėlė visus arenoje susirinkusius aistruolius – amerikietis juos pradžiugino dėjimu. „Lietuvos rytas“ rungtyniavo užtikrintai ir D. Songailai pelnius 4-ą savo tašką komandas skyrė 20 taškų (73:53). „LSU-Atletui“ pavyko ketvirčio pabaigoje sušvelninti atsilikimą, tačiau sostinės krepšininkų pranašumas buvo neabejotinas – 73:56.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje kauniečiai taiklių tritaškių pagalba buvo priartėję (66:78), tačiau į aikštę sugrįžus pagrindiniam atakų organizatoriui O. Cookui situacija stabilizavosi – „Lietuvos rytas“ ėmė rinkti taškus ir skirtumas tapo solidus (94:69). Vilniečių klaidomis pasinaudoję svečiai sugebėjo papildyti taškų kraitį, tačiau jų deficitas išliko triuškinantis. Sostinės krepšininkai šventė įtikinamą pergalę 98:76.

Rezultatas:

„Lietuvos rytas“ (3/0) - „LSU-Atletas“ (0/2) - 98:76 (23:18, 27:16, 23:22, 25:20).

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 16 (7/10 dvitaškiai), Martynas Gecevičius 13, Stevenas Jelovacas 12, Steponas Babrauskas (7 atk. kam.) ir Andreas Glyniadakis po 10, Milenko Tepičius 9, Tautvydas Lydeka 8, Gediminas Orelikas ir Omaras Cookas (6 rez. perd.) po 6, Darius Songaila ir Eimantas Bendžius po 4 taškus.

„LSU-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 26 (4/8 tritaškiai), Karolis Babkauskas 15, Šarūnas Vingelis 10, Žygimantas Skučas ir Edvinas Alunderis po 7, Tomas Miškinis 6, Taurantas Tamošiūnas 3, Arūnas Sakalauskas 2 taškai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):