„Klaipėdos Granito“ pergalę lėmė pirmojo kėlinio įvykiai, kai šeimininkai pelnė du įvarčius nuo 11 metrų žymos bei iš aikštės buvo pašalintas „Šilo“ ekipos vartininkas. Po pertraukos klaipėdiečiai pridėjo dar tris įvarčius.

Ankstyvą klaipėdiečių triumfą I-os lygos pirmenybėse lėmė „Nevėžio“ ir „Trakų“ lygiosios Kėdainiuose. Šių rungtynių pirmajame kėlinyje pirmavo svečiai iš Trakų po tikslaus Virmanto Lemežio smūgio, tačiau antrajame kėlinyje po Rolando Slepakovo ir Rimvydo Lipnevičiaus įvarčių šeimininkai išsiveržė į priekį. Svečius išgelbėjo 70 min. pelnytas Lietuvos U-19 rinktinės gynėjo Justino Januševskio įvartis – 2:2.

Savo galimybes kovoje dėl sidabro medalių sumažino Jonavos „Lietava” ir Kauno „Spyris“. Šių dviejų komandų akistata Jonavoje baigėsi taikiai – 1:1. Svečiai pirmavo po ankstyvo Donato Stulgos įvarčio, tačiau patyręs Marius Bezykornovas 89 minutę leido šeimininkai džiaugtis iškovotu tašku.

LFF I lygos 25 turo rungtynės bus žaidžiamos spalio 12-13 dienomis.