Nes mylėti, pagal žiniasklaidą, neva, kaip ir mažas biznis – pinigų per (neišvengiamas) skyrybas (kurios jau tampa kas savaitine tradicija) už tai negausi. Bet kas, jei jus tie brukalai lengvai, tiesą sakant, „užkniso“?

Internete gauni literatūros dozę. Kaip antai – „8 patarimai, kuriais vadovaujantis, monotonija dings iš jūsų miegamojo“ arba „50 faktų apie seksą: ką daryti, kad nesupykintų oralinio sekso metu“, arba „Mergina iš Lenkijos bandys pasimylėti su 100 000 vyrų iš viso pasaulio“. Kaip matote, pavadinimuose parinkti skaičiai – gana įspūdingi. Kuomet įsijungi TV – irgi neblogai - ypač per reklamas. Ar šampūnas, ar limonadas, ar kad ir mašina – be moteriško užpakalio čia sunkiai išsiversi.

Bendraudamas su dailiosios lyties atstovėmis, dažniausiai vietoj tokio senoviško posakio kaip „ačiu, skanu“, „och, kaip gražu“ ar „smagu, ačiū tau brangusis“, gauni komplimentą bendrą ir universalų viskam – „sexy“ (liet. seksualu). Na, juk patelėms ir patinams tai tiesiog kur kas lengviau kotiruojamas žodis. Muziką beklausant gali pamatyti, kaip vos ne du milijardus peržiūrų internete surinkęs korėjietis pirtyje atsiremia į jakudzos nuogą petį, o dainą užbaigia kelnes nusimovęs – kas, kad tualete. Mažai juk kam rūpi, kad anam nusispjauti ant tų visų dviejų milijardų.

„Dainuojančios moteriškos krūtinės“ jau senokai visiems labai patinka, nes tos „krūtinės“ gana pagarbiai įrašomos spaudos antraštėse, kviečiamos į TV pokalbių laidas geriausiu laiku, puikuojasi ant žurnalų viršelių (ne vyrams, o moterims, kas įdomiausia). Nieko nebestebina ir tai, kad interviu metu iš „dvasingą muziką“ kuriančių atlikėjų, paklausiama „ar prezervatyvas yra tavo dažnas draugas?“. O tarkim apie kokius sakralių namų gyventojus (kaip tarkim bažnyčia), rašomi straipsniai su tokiomis antraštėmis „Lenkijos kunigas mirė homoseksualinės orgijos metu“.

Žodžiu, arba pirk, arba suimk save į rankas, jei sekso trūksta. Nenustebkite, kad šių eilučių autorius yra gana normalus žmogus ir suvokia, kad prieš mamytę gamtą nepapūsi. Tačiau šiuo rašiniu norėta pasakyt, kad jei netyčia jums vieną dieną užsivėrė skrynia (ar panašus aparatas) aukščiau išvardintiems dalykams – nepergyvenk žmogau, o džiaukis. Visa tai – tik oligofreninis žaidimas žemosiomis energijomis, apgailėtinais terminais, lytinių santykių ligotas protegavimas. Dažniausiai tose rašliavose sako „pirk mane, vartok mane, tikėk manim“, tačiau… Visa tai neturi savyje nieko tikro (nebent nori pasijuokti).

Sveiki santykiai yra tie, kuriais tu nekenki kitam ar, tiksliau, tie, kurie yra neatsiejami nuo tokių dalykų kaip meilės jausmas arba tokių institucijų kaip „zaksas“(civilinės metrikacijos biuras - DELFI) (dar geriau, kai abu būna viename). Gi apie tai informacijos kiekis yra pats mažiausias, o skatinami tie, kurie, mano galva, yra gyvuliškų instinktų lygio ir papraščiausiai be didesnių pastangų ir lengvai gaunami. Slyskit, nesutižkit – tam juk ir yra visokie vaistai. Ir visi katučių ploja, reikalaudami dar opiumo. Deja, bet prie tokios informacijos labai greitai priprantama, nes ji – lengvai absorbuojamas, jos pagrindinė mintis – ne galvoti, nesirūpinti, kam puoselėt bei kažką aukoti (...).

Ir geriausias receptas nuo didelę naudą nešančių dalykų, kurie „užknisa“ – bent „neužkliūti“ už tokios informacijos, ją ignoruoti. Nors tai ir bus sunku, nes informacijos priemonės tai leidžia kaip kozirį, mat pirks, kels reitingus. Pagal jas, žmonėms tai labiausiai rūpi (gamtos dėsniai juk…). Ir išlošia visi - tiek vartotojas, gaunantis opiumo dozes, tiek leidėjai, išlaikydami prie savęs nuolatinį vartotoją, tiek valstybės biudžetas, parduodant daug gumyčių, reklamos leidiniuose ir t.t. Bet jūs nurimkit ir, svarbiausia, – susimąstykit – ar to jums tikrai reikia? Ar jis jums duoda kažką gero?

Tie visi patarimai „kaip pagerinti lovoje reikalus“, arba kaip susirasti „tą vienintelį“ beveik visada atsiremia ten pat. Tai pumpuojama į smegenis. Ne tai, kas jus padarytų laimingesniu. Duodama dar viena injekcija raidžių pavidalu, kuri iš esmės, manau, griauna, o ne stato.

Tikėk savimi, klausyk savęs, išdrįsk būti „prieštaraujančiu“. Nes tik tu, tavo protas, intelektas ir, banaliai pasakysiu, – širdis savaime žino kas yra oligofreniniai skiedalai, į kuriuos jūs iš esmės esate gramzdinami nuo bet kokių vertybių. Po to, kai tą bloką padarysit ir išsivaduosi iš to – tikėtina, kad būtent tada jūs ir galite kažką tikro sukurti (neturiu omenyje susilaukti vaikų, nors tai neblogiausias variantas).

O Kama Sutra, Tantra ir panašūs dalykai su žiniasklaida neturi nieko bendra. Tereikia tik „pasiknisti“ rimtesniuose leidiniuose arba knygyne atidžiai pavarčius ir perskaičius apie susikurtus kvailus šios literatūros stereotipus. Manau, netikėtai gausit išties kažką vertingo kasdieniniame gyvenime (...).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!