Apatinėje turnyrinės lentelės pusėje esanti "Levante" ekipa jau po dviejų Juanmos ir bulgaro Vladimiro Mančevo įmuštų įvarčių pirmajame kelinyje pirmavo 3-0, tad Garcios Sergio įvartis antrajame kėlinyje tik įtvirtino pergalę. Deja ši įspūdinga Valensijos ekipos pergalė teleido jiems pakilti vienu laipteliu į 13-ą turnyrinės lentelės vietą.

Santandero "Racing" vienuolikė jau per pirmąsias penkias minutes pareiškė aiškias ambicijas: pirmąją rungtynių minutę šeimininkus į priekį išvedė Andersonas Silva, o po kelių minučių rezultatą padvigubino iš "Real" paskolintas Davidas Aganzo. Nemenko Europos galingųjų klubų dėmesio susilaukiantis Izraelio rinktinės atakuojantis saugas Yossi Benayounas antrojo kėlinio pradžioje tik įtvirtino aiškią "Racing" persvarą prieš Hectoro Cupero vadovaujamą "Mallorca" ekipą. Ispanijos spaudoje sklando pareiškimai, kad Balearų salų ekipos vadovybė yra nepatenkinta neseniai paskirto trenerio darbu, tad šis pralaimejimas taps tik dar viena priežastimi "Mallorca" vadovybei atleisti argentinietį.

Labai daug dėmesio sulaukė rungtynės Villarrealyje, kur vietos ekipa, šiemet realiai pretenduojanti į Čempionų Lygos kelialapį garantuojančią turnyrinę vietą, 4:1 sutriuškino trečioje vietoje prieš šį turą buvusį Barselonos "Espanyol" klubą. Šeimininkus 25-ą minutę į priekį išvedė šiemet įspūdingai žaidžiantis ir neseniai vietą šalies rinktinėje atgavęs urugvajietis Diego Forlanas. Nors svečiai po penkių minučių sugebėjo išlyginti rezultatą, "Villarreal" antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą, o įvarčius mušė šio sezono pirkiniai Juanas Pablas Sorinas ir Luciano Figueroa bei iš "Barcelona" išnuomotas argentinietis Juanas Romanas Riquelme.

Sensacingą pralaimėjimą Getafėje patyrė ir, iki sezono pabaigos likus dešimčiai rungtynių, jau 11 taškų nuo lyderės "Barcelona" ekipos atsiliko Madrido "Real". Daugiau atakavę "Getafe" futbolininkai į priekį išsiveržė po Raulio Albiolio įvarčio iš baudos aikštelės vidurio. Vėliau rezultatą padvigubino Rikis, o "Real" vienintelį įvartį pačioje rungtynių pabaigoje smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Santiago Solaris.

Sekmadienio rezultatai:

"Albacete" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"

37' [0 - 1] Fabrizio Coloccini

"Sevilla" 0 - 1 "Zaragoza"

33' [0 - 1] Gabriel Milito

Valensijos "Levante" 4 - 0 Pamplonos "Osasuna"

7' [1 - 0] Juanma

22' [2 - 0] Juanma

36' [3 - 0] Vladimir Manchev

64' [4 - 0] Sergio Garcia

"Racing Santander" 3 - 0 "Mallorca"

1' [1 - 0] Silva Anderson

4' [2 - 0] David Aganzo

52' [3 - 0] Yossi Benayoun

San Sebastiano "Real Sociedad" 2 - 1 Sorijos "Numancia"

8' [1 - 0] Darko Kovacevic

49' [1 - 1] Luis Tevenet

86' [2 - 1] Jose Barkero

"Villarreal" 4 - 1 Barselonos "Espanyol"

25' [1 - 0] Diego Forlan

31' [1 - 1] Alberto Lopo

49' [2 - 1] Juan Pablo Sorin

57' [3 - 1] Juan Riquelme

83' [4 - 1] Luciano Figueroa

"Getafe" 2 - 1 Madrido "Real"

37' [1 - 0] Raul Albiol

48' [2 - 0] Riki

90' [2 - 1] Santiago Solari

Madrido "Atletico" 1 - 0 "Valencia"

13' [1 - 0] Fernando Torres