Praėjusio sezono finalininkė Dortmundo „Borussia“ išvykoje neatsilaikė prieš Rafaelio Benitezo vadovaujamą „Napoli“ ekipą - 1:2 (0:1).

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Gonzalo Higuainas bei Lorenzo Insigne, o vieną į savus vartus įsispyrė Camilo Zuniga.

Turnyrą itin nesėkmingai pradėjo ir Jose Mourinho treniruojamas Londono „Chelsea“ klubas, kuris namuose sensacingai 1:2 (1:0) pralaimėjo šveicarų FC „Basel“ futbolininkams.

„Mėlynieji“ po Oscaro įvarčio pirmavo šiame susitikime, tačiau Mohamedo Salaho ir Marco Strellerio įvarčiai išplėšė Šveicarijos komandai nelauktą pergalę.

Tuo metu viena pagrindinių UEFA Čempionų lygos favoričių FC „Barcelona“ savo stadione 4:0 (1:0) nepaliko jokių vilčių Amsterdamo „Ajax“ klubui.

Katalonų gretose nesustabdomas buvo Lionelis Messi, kuris pelnė „hat-tricką“, dar vieną įvartį pridėjo Gerardas Pique. Varžovai iš Nyderlandų turėjo šansą sušvelninti rezultatą, bet Kolbeinnas Sigthorssonas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Svarbią pergalę svečiuose pasiekė Arsene'o Wengero vadovaujama Londono „Arsenal“ komanda, kuri 2:1 (0:0) įveikė Marselio „Olympique“ ekipą.

Įvarčius „kanonierių“ gretose mušė Theo Walcottas bei Aaronas Ramsey, o šeimininkų gretose pasižymėjo Jordanas Ayewas.

Pergales turnyro starte iškovojo ir AC „Milan“, Madrido „Atletico“, Gelzenkircheno „Schalke“ bei „Porto“ klubai.

E grupė

Gelzenkircheno „Schalke“ 3 – 0 Bukarešto „Steaua“
67' [1 – 0] Atstuto Uchida
78' [2 – 0] Kevin-Prince Boateng
85' [3 – 0] Julian Draxler

Londono „Chelsea“ 1 – 2 FC „Basel“
45' [1 – 0] Oscar
71' [1 – 1] Mohamed Salah
81' [1 – 2] Marco Streller

F grupė

Marselio „Olympique“ 1 – 2 Londono „Arsenal“

65' [0 – 1] Theo Walcott
84' [0 – 2] Aaron Ramsey
90' [1 – 2] Jordan Ayew (11 m)

„Napoli“ 2 – 1 Dortmundo „Borussia“
29' [1 – 0] Gonzalo Higuain
67' [2 – 0] Lorenzo Insigne
87' [2 – 1] Camilo Zuniga (į savo vartus)

45' Roman Weidenfeller („Borussia“) parodyta raudona kortelė

G grupė

Vienos „Austria“ 0 – 1 FC „Porto“
55‘ [0 – 1] Lucho Gonzalez

Madrido „Atletico“ 3 – 1 Sankt Peterburgo „Zenit“
40' [1 – 0] Miranda
58' [1 – 1] Hulk
64' [2 – 1] Arda Turan
80' [3 – 1] Leo Baptistao

H grupė

AC „Milan“ 2 – 0 Glazgo „Celtic“
82' [1 – 0] Emilio Izaguirre (į savo vartus)
86' [2 – 0] Sulley Muntari

FC „Barcelona“ 4 – 0 Amsterdamo „Ajax“
22' [1 – 0] Lionel Messi
55' [2 – 0] Lionel Messi
69' [3 – 0] Gerard Pique
75' [4 – 0] Lionel Messi

77' Kolbeinn Sigthorsson („Ajax“) nerealizavo 11 m baudinio

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos iš viso 125 rungtynės. Geriausių Europos futbolo komandų varžybų maratoną vainikuos gegužės 24 d. Lisabonoje vyksiantis finalas.

Praėjusiais metais triumfavo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris finale Londono „Wembley“ stadione 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (309)