Lietuvos irkluotoją nuo čempiono titulą apgynusio Valentino Demjanenkos iš Azerbaidžano skyrė 0,716 sekundės.

Sidabro medalį iškovojo rusas Ivanas Štylius (38,717 sek.), bronzą - ispanas Alfonso Benavidesas Lopezas de Ayala (39,060 sek.).

Tai jau penktasis J. Šuklino pasaulio čempionatas. Iki šiol jis trissyk - 2006, 2007 ir 2009 metais - tenkinosi bronza, o prieš dvejus metus Vengrijoje liko penktas.

200 m nuotolyje vienviečių baidarių finale Ignas Navakauskas sugaišo 35,009 sekundės ir liko penktas. Nuo bronzą iškovojusio ispano Saulo Craviotto Rivero (34,896 sek.) lietuvis atsiliko vos 0,113 sekundės.

Čempionu tapo švedas Petteris Ostromas (34,644 sek.), o antras finišavo kanadietis Markas De Jonge (34,674 sek.).

200 m nuotolyje dviviečių kanojų B finale startavę Raimundas Labuckas ir Henrikas Žustautas užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje liko vienuolikti, o trečiąją vietą dviviečių baidarių B finale užėmę Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas bendroje įskaitoje tenkinosi dvyliktąja pozicija.

Po pietų 500 m distancijos b ir C finaluose startuos baidarininkai - atitinkamai dvivietę irkluojantys Ričardas Nekriošius ir Andrijus Olijnik bei vienvietininkas Tadas Čižas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)