Nugalėjo suomė Marika Hara, 26 kilometrų trasą su 27 kontroliniais punktais įveikusi per 1 val. 42 min. 41 sek.

35. Asta Šimkonienė (Lietuva) 2:10.23

Moterų elito grupėje iš viso startavo 56 dalyvės.

Vyrų elito grupėje 27 vietą užėmė Šarūnas Dmukauskas, 34,8 kilometrų su 32 kontoliniais punktais trasą įveikęs per 2 val. 9 min. 38 sek. Nugalėtoju tapusiam čekui Krystof Bogar lietuvis pralaimėjo 14 min. 14 sek.

38. Regimantas Kavaliauskas (Lietuva) 2:13.17

Vyrų elito grupėje iš viso startavo 61 dalyvis.

Merginų jaunimo grupėje Algirda Zaliauskaitė užėmė 12 vietą (1 val. 40 min. 15 sek.). Nugalėjo rusė Svetlana Poverina, 20,6 kilometrų trasą su 20 kontrolinių punktų įveikusi per 1 val. 22 min. 59 sek.

22. Patricija Babrauskaitė (Lietuva) 1:54.30

Merginų jaunimo grupėje iš viso startavo 32 dalyvės.

Vaikinų jaunimo grupėje lietuviai buvo toli nuo lyderių. 32 vietą užėmė Vytenis Miliūnas, 26 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 2 val. 4 min. 56 sek. Ketvirtą kartą šiame čempionate nugalėjusiam prancūzui Cedric Beill lietuvis pralaimėjo 25 min. 50 sek.