Jau du medalius Dubajuje iškovojusi R. Meilutytė atrankoje užėmė penktąją vietą tarp 70-ties rungties dalyvių.

Greičiau už lietuvę 50 m peteliške kvalifikacijoje plaukė rusė Svetlana Čimrova (26,62 sek.), australė Stephanie Whan (26,80 sek.), čekė Lucie Svecena (27,03 sek.) bei kita Australijos atstovė Jemma Schlicht (27,27 sek.).

R. Meilutytė - ir 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje

R. Meilutytė trečiadienio popietę varžysis ir 100 m rungties krūtine pusfinalyje. Pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė 100 m nuotolį krūtine atrankoje įveikė per 1 minutę 8,62 sekundės ir, 0,24 sekundės nusileidusi tik ukrainietei Viktorijai Solncevai, užėmė antrąją vietą.

Trečia šios rungties kvalifikacijoje buvo britė Sophie Taylor (1:09,14).

Iš viso 100 m krūtine atrankos varžybose startavo 62 plaukikės.

D. Rapšys - 50 m rungties nugara pusfinalyje

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate sėkmingai atrankos barjerą įveikė bei į pusfinalį pateko ir Danas Rapšys.

Išvakarėse du sidabro medalius laimėjęs lietuvis trečiadienį 50 m nugara kvalifikacijoje nuplaukė per 26,22 sekundės ir užėmė septintąją vietą tarp 52-jų atletų.

Grečiausiai šios rungties atrankoje plaukė rusas Grigorijus Tarasevičius (25,93 sek.), graikas Apostolos Christou (25,98 sek.) bei Dylanas Carteris (25,99 sek.) iš Trinidado ir Tobago.

U. Mažutaitytė į 200 m plaukimo nugara finalą neprasibrovė

Paskutinė iš lietuvių atrankos varžybose startavusi Ugnė Mažutaitytė 200 m nugara nuplaukė per 2 minutes 15,53 sekundės ir, užėmusi šešioliktąją vietą, nepateko į finalą.

Iki išsvajoto aštuntuko lietuvei pritrūko 1,92 sekundės.

Grečiausiais šios rungties kvalifikacijoje, kurioje startavo 52-i sportininkės, plaukė rusė Darja Ustinova (2:11,07) ir amerikietės Kylie Stewart (2:11,55) bei Kathleen Baker (2:11,94).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)