Įdomūs įvykiai aikštėje prasidėjo antrajame kėlinyje, kai Edino Džeko smūgiuotas kamuolys atsidūrė varžovų vartuose.

Nepaisant to, 60-ą minutę rezultatas tapo lygus po Arono Einaro Gunarssono tikslaus smūgio.

79-ą minutę į priekį, kiek netikėtai, išsiveržė Velso ekipa po Fraizerio Campbello įvarčio, o vėliau tas pats puolėjas pranašumą padvigubino ir rezultatas tapo 3:1.

Paskutinėmis minutėmis „Man City“ futbolininkai dar bandė gelbėtis - per pridėtinį laiką įvartį įmušė Alvaro Negredo.

Vis dėlto, šeimininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo svarbius tris taškus.

Tuo tarpu Londone, „White Hart Lane“ stadione, Andre Villaso-Boaso vadovaujami „Tottenham“ futbolininkai palaužė „Swansea City“ pasipriešinimą.

Pergalingą rungtynių įvartį 58-ą minutę įmušė komandos naujokas Roberto Soldado, realizavęs 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Andros Townsendas.

Pirmadienį vakare bus žaidžiamas centrinis turo mačas - „Old Trafford“ stadione susitiks „Manchester United“ ir „Chelsea“ klubai.

Cardiff 3 – 2 Manchester City
52‘ [0 – 1] Edin Džeko
60‘ [1 – 1] Aron Gunnarsson
79‘ [2 – 1] Fraizer Campbell
87‘ [3 – 1] Fraizer Campbell
90‘ [3 – 2] Alvaro Negredo

Tottenham 1 – 0 Swansea
58‘ [1 – 0] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)