Savo persvarą svečiai iš Anglijos įrodė tik antrame kėlinyje. 51-ą minutę savo komandą į priekį išvedė Kieranas Gibbsas

64-ą minutę komandos persvarą padvigubino Aaron Ramsey, o pergalę įtvirtino sėkmingai Olivier Giroud realizuotas 11 metrų baudinys (77 min.).

Kitose rungtynės Gelzenkircheno „Schalke“ savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Salonikų PAOK futbolininkų. Rungtynės baigėsi taikiai 1:1.

Nors šeimininkai pirmavo po 32-ą minutę Jeffersono Farfano pelnyto įvarčio, rezultatą išlygino PAOK žaidėjas Miroslavas Stochas (73 min.).

Visi rezultatai:

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1 – 1 Varšuvos „Legia“ (Lenkija)
34' [1 - 0] Federico Piovaccari
53' [1 - 1] Jakub Kosecki

Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 1 - 1 Salonikų PAOK (Graikija)
32' [1 - 0] Jefferson Farfan
73' [1 - 1] Miroslav Stoch

Razgrado „Ludogorets“ (Bulgarija) 2 – 4 „Basel“ (Šveicarija)
12' [0 - 1] Mohamed Salah
23' [1 - 1] Marcelo Nascimento da Costa
50' [2 - 1] Ivan Stoyanov
59' [2 - 2] Mohamed Salah
64' [2 - 3] Giovanni Sio
84' [2 - 4] Fabian Schär (iš 11 metrų baudinio)

83' Uilson de Souza Paula Junior Caicara („Ludogorets“) raudona kortelė

Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 0 - 3 Londono „Arsenal“ (Anglija)
51' [0 - 1] Kieran Gibbs
64' [0 - 2] Aaron Ramsey
77' [0 - 3] Olivier Giroud (iš 11 metrų baudinio)

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 0  – 2 Vienos „Austria“ (Austrija)
68' [0 - 1] Marin Leovac
75' [0 - 2] Marko Stankovic

71' Ante Rukavina („Dinamo“) raudona kortelė

Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 27 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)