Zinaida Sendriūtė geriausiu antruoju bandymu įrankį nusviedė 62.54 metrus. Pirmasis jo bandymas buvo 61.87 m, trečiasis - 61.44 m. Tarp dvylikos finalisčių ji liko devintoje vietoje.

Po trijų bandymų 8 toliausiai diską numetusios sportininkės žengė į pagrindinį varžybų finalą. Iki galimybės įrankį mesti dar tris kartus lietuvei pritrūko 18 centimetrų.

Verta priminti, kad šeštadienį vykusioje atrankoje Lietuvos sportininkės rezultatas buvo pirmas tarp visų dalyvių - 64.16 metrų. Šis rezultatas - antras per visą jos karjerą. Asmeninis sportininkės rekordas - 65.97 m, pasiektas šių metų LAF taurės varžybose Kaune.

Varžybų nugalėtoja tapo Kroatijos disko metikė Sandra Perkovič, sėkmingiausiu antruoju bandymu įrankį numetė 67.99 metrus. Sidabro medalį iškovojo prancūzė Melina Robert-Michon (66.28), bronzą - Kubos sportininkė Yarelys Barrios (64.96).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)