Moterų grupėje nugalėjo Agnė Šilinytė (Pasta Zara-Cogeas). Dviratininkė lenktynių trasą įveikė per 2 val. 22 min. 56,1 sek. (vid. greitis - 35,3 km/val).

Antrąją vietą užėmė Karolina Pernavienė (Utenos DSC, El-Eko-Sport), nugalėtojai finiše pralaimėjusi 2,2 sek. (vid. greitis - 35,3 km/val).
Trečiąją vietą užėmė Edita Janeliūnaitė (Pasta Zara-Cogeas), nuo nugalėtojos atsilikusi 5 min. 16 sek. (vid. greitis - 34 km/val).

Lenktynėse dalyvavo 18 dviratininkių.

Vyrų grupėje Lietuvos čempionu tapo Tomas Vaitkus (Orica GreenEdge) tik finišo spurte aplenkęs penktadienį čempionu tapusį Ignatą Konovalovą (MTN Qhubeka). Dviratininkai lenktynių trasą įveikė per 4 val. 8 min. 25,4 sek. (vid. greitis - 40,6 km/val).

Trečiąją vietą užėmė Evaldas Šiškevičius (Sojasun), nuo nugalėtojo atsilikęs 3,8 sek. (vid. greitis - 40,6 km/val).

Lenktynėse dalyvavo 36 dviratininkai.

Kartu su stipriausiais Lietuvos dviratininkais varžėsi ir veteranai

V30 grupėje nugalėjo Elijus Čivilis (Top Team - Dviratis Tau), distanciją įveikęs per 1 val. 46 min. 3,1 sek. (vid. greitis - 40,7 km/val).

V40 grupėje nugalėjo Rimas Petrusevičius (TopTeam - Dviratis Tau), distanciją įveikęs per 1 val 46 min 27,1 sek. (vid. greitis - 40,6 km/val).

V50 grupėje nugalėjo Saulius Janeliūnas (SP Umarai, Vilnius), distanciją įveikęs 1 val. 46 min. 9,3 sek. (vid. greitis – 40,7 km/val).

Vyriausiųjų veteranų V60 grupėje čempionu tapo Petras Kiušas (Kaišiadorys), distanciją įveikęs per 2 val. 01 min. 28,1 sek. (vid. greitis – 35,6 km/val).

M40 grupėje nugalėjo Julija Kaznačenko (Novel, Visaginas), trasą įveikusi per 2 val. 27 min. 32,6 sek.

Lenktynėse dalyvavo daugiau kaip 60 dviratininkų veteranų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)