Lietuvos dviratininkas 176 km distanciją baigė kartu su pagrindine grupe - per 4 valandas 29 minutes ir 9 sekundes, o etapo nugalėtoju tapo belgas Giannis Meersmanas.

1. Gianni Meersman (Belgija) 4 val. 29 min. 09 sek.
...
166.Lachlan David Morton (Australija) atsiliko 11 min. 21 sek.

Po prologo ir pirmojo etapo Ramūnas Navardauskas lyderio poziciją išsaugojusiam prologo nugalėtojui britui Christopheriui Froome'ui pralaimi 59 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Christopher Froome (D. Britanija) 4 val. 42 min. 24 sek.
2. Andrew Talansky (JAV) atsilieka 6 sek.
3. Robert Kiserlovski (Kroatija) 13
4. Richie Porte (Australija) 15
5. Rui Alberto Faria Da Costa (Portugalija) 16
...
61.Ramūnas Navardauskas 59
...
166.Morgan Lamoisson (Prancūzija) 14:42.

Lenktynių Čekijoje prologe I. Čilvinaitė - devinta

27-ą kartą Čekijoje startavusių daugiadienių dviratininkių lenktynių "Gracia Orlova" prologe - 2,2 km atskiro starto lenktynėse - devintąją vietą užėmė "Pasta Zara-Cogeas" komandai atstovaujanti Inga Čilvinaitė.

Lietuvos dviratininkė finiše 11 sekundžių pralaimėjo prologo nugalėtojai olandei Ellen Van Dijk, kuri aplenkė prizininkėmis tapusias vokietę Lisą Brennauer bei rusę Aleksandrą Burčenkovą.

Kitos septynios lenktynėse dalyvaujančios Lietuvos dviratininkės prologe tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis.

1. Ellen Van Dijk (Olandija) 2 min. 41 sek.
2. Lisa Brennauer (Vokietija) atsiliko 5 sek.