18-metė kaunietė, kurią treniruoja Dmitrijus Kozlovas (choreografės Ingrida Snieskienė ir Rasa Birbalienė), surinko 36,79 balo ir užėmė 33-ią vietą tarp 35-ių priešininkių.

I. Janulevičiūtė, kuri čiuožė pagal Camille'io Saint-Saenso operos „Samsonas ir Dalila“ muziką, laisvos programos šokio jau neatliks. Geriausias mūsiškės asmeninis rezultatas už trumpą programą yra 41,63 balo. 2013 metų Europos čempionate Kauno „Baltų ainių“ mokyklos atstovė, dabar Vilniuje gyvenanti I. Janulevičiūtė, užėmė 31-ą vietą.

Teisę dalyvauti laisvoje programoje iškovojo 24-ios geriausiai trumpąją programą atlikusios čiuožėjos.

Lydere tapo 2009-ų pasaulio čempionė Kim Yu-Na (69,97 balo) iš Pietų Korėjos, lenkianti čempionės titulą ginančią italę Caroliną Kostner (66,86 balo) ir japonę Kanako Murakami (66,64 balo).

I. Janulevičiūtė čempionate Kanadoje aplenkė dvi varžoves - slovėnę Patricią Glesčič (36,66) ir Latvijos atstovę Aliną Fiodorovą (36,44). Estijos čiuožėja Jelena Glebova užėmė 15-ą vietą (54,59) ir tęs kovą dėl medalių.

Praėjusių metų pasaulio čempionate I. Janulevičiūtė užėmė šešioliktą vietą tarp 33-jų atrankos dalyvių ir į finalą nepateko, o bendroje įskaitoje tarp 51-os sportininkės liko 34-a.