Rungtynėse išvykoje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Susitikimas su diviziono lyderiu prasidėjo lietuvių kapitono Edgaro Rybakovo pražanga. 5-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudą gavo „Zelenograd“ žaidėjas Valerijus Popovičius.

„Balticos“ ekipa pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir po E. Rybakovo ir A. Tsukanovo perdavimų, ritulį į rusų vartus pasiuntė Vladislavas Nikulinas (1:0). 9-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, lietuvių gynybą įveikė N. Alfiorovas bei V. Popovičius perduodami ritulį puolėjui R. Gadžimuradovui, kuris pelnė įvartį (1:1). Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Antrojo kėlinio pradžioje „Baltica“ perėmė iniciatyvą ir 24 minutę pasiuntė ritulį į varžovų vartus (2:1). Netrukus „Zelenograd“ ekipa vėl išlygino rezultatą. 25-ą minutę po tikslaus M. Salachovo perdavimo, įvartį pelnė rusų puolėjas Nikita Rudakovas (2:2).

32-ą minutę M. Salachovas ir vėl tiksliai perdavė ritulį komandos draugui Nikolajui Alfiorovui, kuris rezultatyviai užbaigė ataką (2:3). Iniciatyva jau aikštės šeimininkų rankose. Vos po minutės rusų puolėjas Ilja Slepuchinas (M. Orlovas, N. Rudakovas) dar labiau padidino persvarą (2:4).

Trečiajame kėlinyje žaidimo tempas sulėtėjo. Komandos nesėkmingai atakavo viena kitos vartus. 57-ą minutę rusai surengė greitą ataką, kurios metu puolėjas liko vienas prieš „Balticos“ vartininką. Po Tomo Taurinšo pražangos skirtas baudinys į lietuvių vartus, tačiau A. Nikitino smūgį atrėmė V. Kuzminas. Rezultatas liko nepakitęs.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)