Šeštadienį Saulės mieste čempionatas tęsis. Tokio rango varžybos Šiauliuose vyksta po 37-erių metų pertraukos. Tai antros rimtos uždarų patalpų varžybos šį sezoną Lietuvoje. Lengvosios atletikos mėgėjai Šiauliuose išvys visus pajėgiausius Lietuvos lengvaatlečius.

Moterų 60 metrų rungties nugalėtoja tapo Londono olimpinių žaidynių dalyvė L. Grinčikaitė. Sprinterė iš Klaipėdos savo varžovėms nepaliko vilčių nei atrankos bėgime, nei finale. L. Grinčikaitė distanciją įveikė per 7,48 sekundės.

„Nebuvo sunku nei atrankoje, nei finale“, - po apdovanojimų kalbėjo L. Grinčikaitė. – Kažkokių specialių tikslų su treneriu nekėlėme, norėjau dalyvauti, tapti Lietuvos čempione ir viskas. Šį žiemos sezoną daugiau startų su treneriu neplanuojame, ruošimės vasarai. Kažkiek po Londono olimpiados norėjome pailsėti ir neskubėti“.

Vyrų 60 metrų bėgimo rungtyje visus varžovus sau už nugaros paliko R. Sakalauskas. Londono olimpinių žaidynių dalyvis distanciją įveikė per 6,74 sekundės. Kaunietis antroje vietoje paliko Mantą Semčenką iš Palangos, o trečias liko Egidijus Dilys. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose Vilniuje triumfavęs Lukas Pumputis po falšstarto buvo diskvalifikuotas.

„Šį žiemos sezoną, kaip ir daugelis sportininkų, praleidžiu ramiau“, - po finišo sakė nugalėtojas R. Sakalauskas. – Nesinori skubinti įvykių. Tai buvo mano antras startas šį sezoną ir, manau, paskutinis. Dabar visas dėmesys bus skirtas vasarai. Šiuo metu nesu geros sportinės formos, prieš metus Lietuvos čempionato varžybose demonstravau geresnius rezultatus. Dirbame kryptingai ir viskas bus gerai“.

Vyrų šuolių į tolį rungtyje šįkart triumfavo Darius Aučyna. Sportininkas iš Vilniaus nušoko 7,62 metrus.

„Savo pasirodymu esu labai patenkintas, - po rungties kalbėjo D. Aučyna. – Šįkart viskas buvo gerai, puikiai jaučiausi. Galėjau įveikti ir normatyvą, tačiau šiek tiek pritrūko. Džiaugiuosi visais šuolininkais, mes visi puikiai sutariame, puiki atmosfera. Linkiu visiems sėkmės“.

Vyrų šuolių į tolį varžybose jau po pirmojo bandymo pasitraukė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybų laimėtojas ir vienintelis kelialapį į Europos čempionatą turintis Tomas Vitonis.

„Šiuo metu esu patyręs čiurnos traumą, todėl nenorėjau rizikuoti“, - po varžybų sakė T. Vitonis. – Jau kito mėnesio pradžioje laukia labai svarbus startas, noriu jam tinkamai pasiruošti ir dalyvauti sveikas. Ar pavyks? Jeigu nepavyks, tai bus daug labai piktų žmonių“.

Moterų šuolių su kartimi rungtyje čempione tapo kaunietė Rolanda Demčenko. Ji įveikė į 3,70 metrų aukštį iškeltą kartelę. Antrą vietą užėmė kita kaunietė Miglė Juodeškaitė. Ji peršoko 3,60 metrų aukštį ir pagerino Lietuvos jaunių rekordą.

„Labai džiaugiuosi savo pasirodymu“, - po rungties šypsojosi rekordą pagerinusi M. Juodeškaitė. – Esu patenkinta, viskas pavyko labai gerai. Vasarą laukia daug jaunimo čempionatų, noriu jiems pasiruošti ir sėkmingai sudalyvauti. Laukia svarbi vasara“.