Lietuvis antrose rungtynėse iš eilės nugalėtojams vėl pelnė 20 taškų, po krepšiu gynyboje atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų ir pražangų. Per 27 žaidimo minutes (26:55) D. Songaila pataikė 9 dvitaškius iš 14 bei realizavo abu baudų metimus.

Pirmenybių lyderis Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo Budivelnik" (22/7) klubas savo aikštelėje 92:79 (35:16, 23:18, 18:21, 16:24) privertė pasiduoti Ivano Frankovsko „Goverla“ (15/13) komandą.

M. Anisimovas į varžovų krepšį įmetė 17 taškų, po krepšiais sugriebė 2 kamuolius, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 22 su puse žaidimo minutės (22:31) jis pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir realizavo 7 baudų metimus iš 9.

D. Šalengos sąskaitoje - 3 taškai (tritaškiai 0/4, dvitaškiai 1/2, baudos 1/1, 3 gynyboje atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida bei 2 pražangos (21 min. 28 sek.).

Į aštuntą vietą nukritęs Tomo Delininkaičio atstovaujamas Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (15/15) klubas išvykoje 75:82 (24:23, 22:26, 18:10, 11:23) pralaimėjo devintoje pozicijoje esančiai Nikolajevo MBK (14/16) komandai.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus, po krepšiais sugriebė 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 34 žaidimo minutes T. Delininkaitis prametė visus 8 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius metimus iš 4 ir 3 baudų metimus iš 6.

Antrą vietą Ukrainos superlygoje užima Mariupolio "Azovmaš" (20/8) klubas (Simonas Serapinas), Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprodzeržinsko „Dnipro-Azot“ (11/18) ekipa yra vienuolikta, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujama Dniepropetrovsko „Dnipro“ (10/18) komanda - trylikta.