Svečiai iš Dortmundo su sykius buvo išsiveržę į priekį po puikių Marco Reuso ir Mario Goetze smūgių 28-ą ir 45-ą minutėmis. Antru atveju kamuolys į vartus įskriejo nuo Alvaro Arbeloa. Pepe pirmo kėlinio antroje pusėje (34-ą min.) buvo sugrąžinęs pusiausvyrą (1:1).

Tuo tarpu „Manchester City“ ekipa sužaidė taikiai 2:2 (1:2) su Amsterdamo „Ajax“ futbolininkais, nors anglai buvo atsilikę 0:2 po dviejų olando Siemo de Jongo taiklių smūgių 10-ą ir 17-ą minutėmis. 22-ą minutę Yaya Toure sušvelnino santykį, o 74-ą minutę argentinietis Sergio Aguero išlygino rezultatą.

A grupėje „Paris Saint Germain“ klubas namuose 4:0 (1:0) sutriuškino Zagrebo „Dinamo“ ekipą. Zlatanas Ibrahimovičius atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Kitame A grupės mače Kijevo „Dinamo“ ekipa sužaidė lygiosiomis su „Porto“ komanda ir atėmė iš portugalų pirmus taškus turnyre.

B grupėje Gelzenkircheno „Schalke 04“ ir Londono „Arsenal“ klubai su žaidė lygiosiomis 2:2 (1:2), nors svečiai iš Anglijos po Theo Walcotto ir Olivier Goroud smūgių pirmavo 2:0. Klaasas-Janas Huntelaaras ir Jeffersonas Farfanas išlygino santykį.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ klubas 3:1 nugalėjo „Montpellier“ komandą ir priartėjo prie abiejų grupės favoritų - vokiečių ir anglų.

C grupėje „AC Milan“ klubas savo aikštėje atėmė pirmus taškus iš „Malaga“ komandos ir įmušė priešininkams pirmą įvartį turnyre - lygiosios 1:1 (0:1). Ispanai 40-ą minutę pirmavo po brazilo Eliseu įvarčio, bet milaniečių brazilas Alexandre'as Pato 73-ią minutę išlygino rezultatą.

Kitoje C grupės dvikovoje Briuselio „Anderlecht“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 1:0 laimėjo prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą, o pergalingą įvartį Dieumerci Mbokani įmušė 17-ą minutę.

Įdomu, kad antradienį aikščių šeimininkai iškovojo tris pergales, o kiti net penki susitikimai baigėsi lygiosiomis.

A grupė:

„Paris Saint Germain“ 4 - 0 Zagrebo „Dinamo“

16' Alex [1 - 0]
61' Blaise Matuid [2 - 0]
65' Jeremy Menez [3 - 0]
80' Guillaume Hoarau [4 - 0]

Pirėjo „Olympiakos“ 3 - 1 „Montpellier“

4' Paulo Machado [1 - 0]
67' Younes Belhanda [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
80' Leandro Greco [2 - 1]
82' Konstantinos Mitroglou [2 - 2]

Gelzenkircheno „Schalke 04“ 2 - 2 Londono „Arsenal“

18' Theo Walcott [0 - 1]
26' Olivier Giroud [0 - 2]
45' Klaas Jan Huntelaar [1 - 2]
67' Jefferson Farfan [2 - 2]

„AC Milan“ 1 - 1 „Malaga“

40' Eliseu [0 - 1]
73' Alexandre Pato [1 - 1]

Briuselio „Anderlecht“ 1 - 0 Sankt Peterburgo „Zenit“

17' Dieumerci Mbokani [1 - 0]

„Manchester City“ 2 - 2 Amsterdamo „Ajax“

10' Siem de Jong [0 - 1]
17' Siem de Jong [0 - 2]
22' Yaya Toure [1 - 2]
74' Sergio Aguero [2 - 2]

Madrido „Real“ 2 - 2 Dortmundo „Borussia“

28' Marco Reus [0 - 1]
34' Pepe [1 - 1]
45' Alvaro Arbeloa („Real“,  į savo vartus)
89' Mesut Ozil [2 - 2]

D grupės turnyro lentelė:

1.Borussia D.42206 - 4+28
2.Real421110 - 7+37
3.Ajax41126 - 8-24
4.Man. City40226 - 9-32

Į atkrintamas varžybas pateks dvi geriausios grupių komandos, o trečias vietas užėmusios ekipos tęs kovą UEFA Europos lygos turnyre.

2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 25-ą dieną Vemblio stadione Londone (Anglija).