Europos mini jaunučių čempionate dalyvavo net 10 lietuvių.

2000 metų gimimo mergaičių amžiaus grupėje kovojo E. Satkevičiūtė, Naomi Alon, A. Gudynaitė, šioje pačioje berniukų amžiaus grupėje žaidė B. Vaitkevičius, E. Daugerdas ir A.Kačerauskas.

2001 metų gimimo mergaičių amžiaus grupėje Lietuvai atstovavo Neta Alon, o berniukų - A. Medonis ir O. Juodelis.

Varžybose dalyvavo ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kuruojama pasaulio jaunųjų vilčių rinktinė, į kurią yra atrinkti geriausi pasaulio jaunieji sportininkai. Šioje rinktinėje kovojo ir lietuvis Medardas Stankevičius. Jaunųjų vilčių rinktinė kovojo 2000 metų gimimo amžiaus grupėje.

Geriausius rezultatus čempionate rodė kaunietis M. Stankevičius. 2000 metų gimimo amžiaus grupėje mūsų stalo tenisininkas pateko į pagrindinę lentelę ir užėmė ketvirtą vietą. Pusfinalyje M .Stankevičius kovojo su amerikiečiu Kanaku Jha ir pralaimėjo rezultatu 0:3 (7:11, 9:11, 4:11). Kovoje dėl trečios vietos M. Stankevičius rezultatu 2:3 (7:11, 11:3, 12:10, 11:5, 11:9) nusileido rumunui Cristianui Pletea. Pirmą vietą užėmė amerikietis K. Jha, kuris finale įveikė Janniką Xu iš vokietijos rezultatu 3:1 (11:7; 7:11; 11:5; 11:7).

2000 metų gimimo amžiaus grupėje dalyvavusios Lietuvos atstovės Naomi Alon ir Erika Satkevičiūtė taip pat pateko į pagrindinę lentelę. E. Satkevičiūtė dėl 21-os vietos kovojo su Rumunijos sportininke Andreea Hudusan ir įveikė ją rezultatu 3:0 (11:7; 11:8; 11:5). N. Alon varžybose kovojo dėl 29-os vietos ir rezultatu 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) nusileido slovakei Natalijai Grigelovai ir užėmė 30-ą vietą.

200 metų gimimo amžiaus mergaičių grupėje puikiai pasirodė N. Alon. Kovoje dėl 17-os vietos ji nugalėjo Prancūzijos atstovę Claire Picard rezultatu 3:1 (11:4, 7:11, 11:4, 11:9).

Kitiems lietuviams sekėsi kiek prasčiau. Nepatekę į pagrindinę lentelę, jie kovojo paguodos turnyre. A. Kačerauskas paguodos turnyre užėmė 9-16 vietą, E. Daugerdas - 25-32 vietą, B. Vaitkevičius – 41-48 vietą, A. Medonis užėmė 49-56 vietą, E. Žilys – 57-64 vietą, A.Gudynaitė - 25-31 vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)