Du įvarčius nugalėtojams pelnė Rytis Leliūga (11 min. ir 27 min. iš 11 m baudinio), 85-ą minutę vietą aikštėje užleidęs tautiečiui Lukui Kochanauskui.

Iš viso čempionate R. Leliūga į varžovų vartus įmušė jau penkis įvarčius.

Visą mačą žaidęs Tomas Tamošauskas buvo įspėtas (68 min.), o svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Ivano Gluško (78 min.).

Mindaugas Bagužis rungtynėms nebuvo registruotas.

Aikštės šeimininkams įvartį pelnė Genadijus Solonicinas (67 min.), vienintelį svečiams - japonas Hideaki Takeda (64 min.).

Du taškus XXV turo rungtynėse prarado antrą vietą užimanti Rygos „Skonto“ (50 tšk.) ekipa su Tadu Labuku, mačą namuose su aštuntoje pozicijoje esančia Deivido Kapusto atstovaujama Rygos „Daugava“ (21 tšk.) komanda baigusi lygiosiomis 1:1 (1:0).

T. Labukas žaidė visas rungtynes, o D. Kapustas nuo 60-os minutės, aikštėje pakeitęs Edgarą Karklinį.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Ruslano Mingazono (21 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Vadimas Gripa (75 min.).

Du taškus prarado trečią vietą užimanti Simono Pauliaus atstovaujama Ventspilio „Ventspils“ (46 tšk.) ekipa, namuose nesugebėjusi įveikti septintoje pozicijoje esančio „FK Jelgava“ (23 tšk.) klubo su Dariumi Jankausku ir Mindaugu Grigaravičiumi - 0:0.

Visą mačą žaidęs S. Paulius buvo įspėtas (72 min.), o Igoris Tarasovas (79 min.) aikštės šeimininkų gretose buvo pašalintas iš aikštės.

M. Grigaravičius žaidė visas rungtynes, o D. Jankauskas mačui nebuvo registruotas.

Penktą vietą užimanti Armino Narbekovo treniruojama Jūrmalos „JPFS/FK Spartaks“ (36 tšk.) komanda namuose 3:4 (1:2) pralaimėjo autsaideriams „METTA/Latvijas Universitate“ (18 tšk.) futbolininkams.

Čempionate pirmauja Daugpilio „Daugava“ (54 tšk.) klubas, svečiuose 4:2 (2:0) nugalėjęs šeštą vietą užimančią „Jūrmala“ (30 tšk.) komandą.