Čempione tapo Šveicarijos atstovė Ursina Jaggi, kuri trasą įveikė per 46 min. 40 sek., sidabras atiteko suomei Ingrid Stengard (47:35 min.).

Ramune Arlauskienė

Kitoms Lietuvos komandos atstovėms reikėjo tenkintis kuklesniais rezultatais: Vaida Reinartaitė (59:10 min.) užėmė 45-ą vietą, Karolina Mickevičiūtė (59:31 min.) buvo 46-a, Milda Černeckytė (61:51 min.) užėmė 50-ą vietą, o Roma Puišienė (64:28 min.) liko 56-a.

Vyrų elito grupės sportininkams teko įveikti 14,4 km trasą ir surasti 21 kontrolinį punktą. Geriausiai iš Lietuvos atstovų sekėsi telšiečiui Regimantui Kavaliauskui, kuris trasoje užtruko 56 min. 44 min. ir užėmė 30-ą vietą. Tautvydas Žilinskas (59:51 min.) buvo 44-as, Egidijus Pilybas (61:19 min.) užėmė 57-ą vietą, Šarūnas Dmukauskas (62:05 min.) buvo 62-as, Petras Andrašiūnas (63:43 min.) liko 71-as. Čempionu tapo Suomijos sportininkas Samuli Saarela, kuris trasą įveikė per 50 min. ir 49 sek.

Jaunimo vaikinų grupėje Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinis Jonas Maišelis vidutinėje trasoje iškovojo 10-ą vietą. Jis 12 km trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė per 44 min. 29 sek. Vilius Stankevičius (48:31 min.) užėmė 28-ą vietą, Tautvydas Zaliauskas (52:29 min.) buvo 41-as, Vytenis Miliūnas (52:50 min.) užėmė 44-ą vietą, Danius Kalvaitis (55:22 min.) liko 52-as. Aukso medalį iškovojo Čekijos atstovas Krzystofas Bogaras, kuris trasoje užtruko 41 min. 25 sek.

Jaunimo merginų grupėje Algirda Zaliauskaitė 9,7 km trasą su 15 kontrolinių punktų įveikė per 53 min. 39 sek. ir užėmė 17-ą vietą. Nugalėtoja šioje grupėje tapo Suomijos sportininkė Eeva Liisa Hakala, kuri trasoje užtruko 42 min. 19 sek.

Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate dalyvauja 277 sportininkai iš 31 šalies. Čempionato dalyviai dar kovos dėl apdovanojimų ilgos trasos bei trijų etapų estafečių varžybose.