Ketvirtadienį namuose Vašingtono ledo ritulininkai 2:3 (0:0, 2:0, 0:3) turėjo pripažinti pogrupyje pirmaujančios Karolinos "Hurricanes" (21 taškas) komandos pranašumą.

Lietuvis šiame mače atliko devintąjį rezultatyvų perdavimą sezone bei pats per beveik 21 žaidimo minutę keturis kartus smūgiavo į varžovų vartus. Po D.Zubraus perdavimo antrojo kėlinio pradžioje įvartį - dvyliktą sezone - pelnė slovakas Peteris Bondra.

Antrąjį įvartį aikštelės šeimininkams pelnė švedas Ulfas Dahlenas (6 įvarčiai).

Du įvarčius svečiams trečiajame kėlinyje pelnė suomis Sami Kapanenas, o pergalingąjį į "Capitals" vartus įmušė Jeffas O'Neillas.