"Idea Slask" svečiuose 64:75 pralaimėjo Berlyno ALBA (Vokietija) ekipai.

G.Einikis buvo rezultatyviausias Vroclavo ekipos gretose. Jis per 30 minučių pelnė 15 taškų ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius. D.Adomaitis (žaidė 30 min.) pelnė 8 taškus ir geriausiai svečių komandoje kovojo dėl atšokusių kamuolių (8).

Pirmauja A grupėje Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) ir Sauliaus Štombergo Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubai, laimėję po ketverias rungtynes iš penkių.

Antradienį "Olympiakos" namie 107:78 sutriuškino grupės autsaiderę Šarlerua "Region Wallone" (Belgija) ekipą, o "Efes Pilsen" po atkaklios kovos 75:71 įveikė Malagos "Unicaja" (Ispanija) krepšininkus.

S.Štombergas per 23 minutes pelnė 9 taškus ir perėmė 2 kamuolius.

A grupės rungtynių rezultatai:

Pirėjo "Olympiakos" - Šarlerua "Region Wallone" 107:78 (29:14, 21:22, 27:28, 30:14)
Stambulo "Efes Pilsen" - Malagos "Unicaja" 75:71 (20:16, 22:19, 13:20, 20:16)
Berlyno ALBA - Vroclavo "Idea Slask" 75:64 (20:14, 23:15, 15:17, 17:18)

Dvi staigmenos užfiksuotos C grupėje. Autsaiderių grupei iš anksto priskirti Novo Mesto "Krka" (Slovėnija) krepšininkai savo aikštėje 82:81 įveikė grupės favoritę Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ekipą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas šio sezono turnyre.

Nepaisant pralaimėjimo, "Panathinaikos" kartu su Madrido "Real" komanda, kuri trečiadienį namie 87:82 nugalėjo Bolonijos "Skipper" (Italija), pirmauja grupėje - 4 pergalės ir 1 pralaimėjimas.

Antrosios staigmenos autoriai - Podgoricos "Budučnost" (Jugoslavija) krepšininkai, iškovoję pirmąją pergalę Eurolygoje šį sezoną ir vieninteliai antradienį laimėję rungtynes svečiuose. "Budučnost" Prancūzijoje 90:87 įveikė Po Ortezo "Elan Bearnais" ekipą.

C grupės rungtynių rezultatai:

Po Ortezo "Elan Bearnais" - Podgoricos "Budučnost" 87:90 (22:20, 17:14, 26:30, 22:26)
Novo Mesto "Krka" - Atėnų "Panathinaikos" 82:81 (25:24, 15:20, 22:22, 20:15)
Madrido "Real" - Bolonijos "Skipper" 87:82 (19:21, 21:18, 22:15, 25:28)

Penktąjį pralaimėjimą iš eilės D grupėje patyrė Andriaus Giedraičio ir Virginijuas Praškevičiaus Ostendės "Telindus" (Belgija) klubas. Nepaisant rezultatyvaus Lietuvos krepšininkų žaidimo, "Telindus" trečiadienį išvykoje 79:86 nusileido grupės lyderei Atėnų AEK (Graikija) komandai. Svečiams A.Giedraitis per 35 minutes pelnė 21 tašką (12 - ketvirtajame kėlinyje) ir atkovojo 4 kamuolius, o V.Praškevičius per 36 minutes pelnė 20 taškų ir blokavo 3 varžovų metimus.

Taip pat ketvirtą pergalę penktose rungtynėse iškovojo bei netikėtai į grupės lyderius išsiveržė Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) krepšininkai. Jie namie 81:76 nugalėjo sėkmingai sezono išvakrėse žaidusią Zagrebo "Cibona VIP" (Kroatija) ekipą, kuriai tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas.