Trečiadienį svečiuose vilnietės po pratęsimo 87:83 (19:22, 7:20, 24:11, 20:17. 17:13) įveikė Eurolygos čempionę Valansjeno USVO (Prancūzija) ekipą ir tapo vienvalde grupės lydere.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Irena Baranauskaitė, pelniusi 17 taškų, po krepšiais atkovojusi 8 kamuolius ir blokavusi 3 varžovių metimus.

16 taškų į aikštės šeimininkių krepšį įmetė Rima Valentienė, 15 taškų pelnė, 8 kamuolius po krepšiais sugriebė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

"Šaunuolės merginos, - po rungtynių klubo interneto svetainei sakė vyriausiasis "Lietuvos telekomo" komandos treneris Algirdas Paulauskas. - "Šiandien jos įrodė, kad "Lietuvos telekomas" yra brandi ir solidi komanda. Atsilikinėjome nuo varžovių 16 taškų (26:42 - BNS) ir sugebėjome nugalėti", - pasitenkinimo neslėpė treneris.

Pasak A.Paulausko merginos gana gerai pradėjome rungtynes. Dar pirmajame kėlinyje sostinės ekipai pirmaujant keturiais taškais (18:14) komandos lyderė J.Štreimikytė susižeidė koją ir tada "Lietuvos telekomo" komanda pateko į duobę.

"Prancūzės visiškai perėmė žaidimo iniciatyvą. Mums dar sekėsi apsiginti, bet žaidimas puolime strigo", - sunkiausią rungtynių momentą komentavo A.Paulauskas. - "Džiaugiuosi, kad per pertrauką pavyko įtikinti merginas, kad jos gali nugalėti. Jos sėkmingai įveikė psichologinį spaudimą ir išplėšė sunkią, bet pelnytą pergalę".

Lemiamas mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai lietuvės laimėjo septynių minučių atkarpą 17:2 ir sumažino skirtumą iki minimumo - 43:44.

Antrą kartą "Lietuvos telekomo" krepšininkės parodė charakterį per pratęsimą, kai priešpaskutinę minutę atsilikinėdamos penkiais taškais (77:82) sugebėjo perimti iniciatyvą ir, laimėjusios atkarpą 10:1, išplėšė pergalę 87:83.

Kitose šios grupės trečiadienio mačuose Zaporožės "Kozačka-Zalk" (Ukraina) savo aikštėje 81:65 nugalėjo Krokuvos "TS Wisla Can-Pack" (Lenkija) ekipą, o Šoprono "MBK-Euroleasing" (Vengrija) krepšininkės, išvykoje 84:74 įveikė Sankt Peterburgo "Baltijskaja zvezda" (Rusija) penketuką.