Atkaklų susitikimą rezultatu 68:60 laimėjo trečią pergalę iš eilės iškovojęs ULEB Eurolygos čempionai "Kinder" krepšininkai, kurie tapo vienvaldžiais grupės lyderiais. Pralaimėjusi pirmąsias rungtynes, "Ulker" ekipa su dviem pergalėmis smuktelėjo į trečiąją poziciją.

Likusios trejos grupės trečiojo rato rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį. "Žalgiris" svečiuose susitiks su antrojoje vietoje esančiu Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) klubu.

B grupės rungtynių rezultatas:

Bolonijos "Kinder" - Stambulo "Ulker" 68:60

Pirmąjį pralaimėjimą A grupėje patyrė Lenkijos čempionai Vroclavo "Idea Slask" krepšininkai. Jie trečiadienį svečiuose 79:101 pralaimėjo grupės lyderiu tapusiam Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) klubui.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė amerikiečiai Jamesas Forrestas (Džeimsas Forestas) ir Alphonso Fordas (Alfonsas Fordas), pelnę atitinkamai 27 ir 24 taškus.

Svečių ekipoje išsiskyrė Maciejus Zielinskis - 17 taškų ir Andrejus Fetisovas - 15 taškų. Gintaras Einikis per 29 minutes pelnė 12 taškų, Dainius Adomaitis - per 26 minutes - 10.

"Idea Slask", kaip ir Trevizo "Benetton" (Italija) bei Stambulo "Efes Pilsen", laimėjo dvejas, pralaimėjo vienerias rungtynes bei dalijasi antrąją-ketvirtąją vietas.

Trečiadienį "Benetton" (Tyus Edney pelnė 14 tšk.) namie 86:78 įveikė Šarlerua "Region Wallone" (Belgija) komandą, o "Efes Pilsen" (Saulius Štombergas - 11 tšk.) savo aikštėje rungtynių pabaigoje 78:72 palaužė Berlyno "Alba" (Vokietija) ekipos pasipriešinimą.

A grupės rungtynių rezultatai:

"Benetton" - "Region Wallone" 86:78
"Olympiakos" - "Idea Slask" 101:79
"Efes Pilsen" - "Alba" 78:72

Pirmąjį pralaimėjimą D grupės turnyre patyrė Permės "Ural- Great" (Rusija) krepšininkai, trečiadienį svečiuose 80:85 po pratęsimo pralaimėję Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) ekipai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jovo Stanojevičius ir Milanas Vujaničius, pelnę atitinkamai 19 ir 15 taškų.

Rusijos ekipai Valerijus Daineka pelnė 16 taškų, Michailas Michailovas 15 (14 atkovotų kamuolių). Rytis Vaišvila per 42 minutes pelnė 12 taškų, Ramūnas Petraitis per 24 minutes 5 taškus ir Virginijus Sirvydis (žaidė 6 min.) - 2.

Nesėkmingas trečiadienis buvo ir kitiems D grupės klubams, kuriuose rungtyniauja lietuviai. ULEB Eurolygos finalininkė Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) su Mindaugu Timinsku svečiuose taip pat po pratęsimo 82:85 nusileido Atėnų AEK (Graikija) klubui, o Ostendės "Telindus" (Belgija) su Andriumi Giedraičiu ir Virginijumi Praškevičiumi Zagrebe 76:85 pralaimėjo vietos "Cibona VIP" (Kroatija) komandai.

M.Timinskas, rungtynes pradėjęs starto penkete, per 30 minučių pelnė 7 taškus.

A.Giedraitis, per 28 minutes pelnęs 17 taškų (5 rezultatyvūs perdavimai), buvo antras pagal rezultatyvumą Belgijos ekipoje, o V.Praškevičius per 23 minutes pelnė tik 7 taškus ir surinko 5 asmenines pražangas.

Ketvirtosiose D grupės rungtynėse Pezaro "Scavolini" (Italija) krepšininkai trečiadienį išvykoje 80:63 nugalėjo Vilerbano "Adecco Asvel" penketuką.

Pirmauja grupėje net penkios komandos, laimėjusios du susitikimus iš trijų.

D grupės rungtynių rezultatai:

"Partizan" - "Ural-Great" 85:80
"Cibona VIP" - "Telindus" 85:76
"Adecco Asvel" - "Scavolini" 63:80
AEK - "Tau Ceramica" 85:82

Vienintelėse C grupės rungtynėse Bolonijos "Skipper" (Italija) krepšininkai svečiuose 100:94 įveikė praėjusiame ture staigmeną pateikusią Novo Mesto "Krka" (Slovėnija) ekipą ir, laimėję antąsias rungtynes iš trijų, pakilo į antrąją poziciją.

"Krka" - "Skipper" 94:100