Vienintelis mačo įvartis krito 59-ą minutę, kai pasižymėjo puolėjas iš Argentinos Ezequielis Lavezzi. Verta paminėti, kad „Napoli“ mačą baigė mažumoje, tačiau svečiai iš Milano vis tiek nesugebėjo išlyginti rezultato.

Tuo metu AS „Roma“ klubas svečiuose patyrė skaudų pralaimėjimą 1:4 (1:2) prieš „Atalanta“ futbolininkus. Svečiai šias rungtynes baigė devyniese, o „Atalanta“ ekipai net tris įvarčius pelnė Germanas Denisas.

Kitas Romos klubas „Lazio“ namuose rezultatu 1:0 (1:0) įveikė „Fiorentina“ atstovus ir turnyro lentelėje išsaugojo ketvirtą vietą, o pergalingo įvarčio autoriumi 36 min. tapo komandos lyderis Miroslavas Klose. Lietuvis Marius Stankevičius vėl nebuvo registruotas.

Sėkmingai dvikova susiklostė ir „Udinese“ klubui, kuris svečiuose rezultatu 3:1 (1:0) pranoko „Bologna“ vyrus. Po šios pergalės Udinės miesto ekipa vis dar yra trečioje vietoje.

Visi rezultatai:

„Napoli“ 1 - 0 „Inter“
59' [1 - 0] Ezequiel Lavezzi
79' Salvatore Aronica („Napoli“) parodyta raudona kortelė

„Atalanta“ 4 - 1 AS „Roma“
10' [1 - 0] Guido Marilungo
19' [2 - 0] German Denis
36' [2 - 1] Fabio Borini
47' [3 - 1] German Denis
66' [4 - 1] German Denis
54' Pablo Osvaldo („Roma”) parodyta raudona kortelė
82' Marco Cassetti („Roma”) parodyta raudona kortelė

„Cagliari“ 1 - 2 „Lecce“
44' [0 - 1] L. F. Muriel
50' [1 - 1] J. Larrivey
61' [1 - 2] A. Bertolacci
84' M. Canini („Cagliari“) parodyta raudona kortelė

„Catania“ 3 - 1 „Novara“
30' [1 - 0] G. Bergessio
47' [2 - 0] G. Marchese
55' [3 - 0] A. D. Gomez
84' [3 - 1] R. Rubino

„Chievo“ 1 - 0 „Cesena“
78' [1 - 0] D. Moscardelli
55' M. Lauro („Cesena“) parodyta raudona kortelė

„Siena“ 4 - 1 „Palermo“
12' [0 - 1] I. Budan
23' [1 - 1] C. Terzi (11 m.)
34' [2 - 1] E. Bogdani
46' [3 - 1] L. Rossettini
58' [4 - 1] F. Brienza
2' F. Balzaretti („Palermo“) parodyta raudona kortelė

„Bologna“ 1 - 3 „Udinese“
38' [0 - 1] Antonio Di Natale (11 m)
56' [0 - 2] Dusan Basta
81' [1 - 2] Panagiotis Kone
84' [1 - 3] Antonio Floro Flores

„Lazio“ 1 - 0 „Fiorentina“
36' [1 - 0] Miroslav Klose.