Svečiai pirmieji šiame susitikime išsiveržė į priekį, kai po saugo Cesco Fabrego perdavimo 36 min. kamuolį į vartų tinklą pasiuntė dešiniojo krašto gynėjas Dani Alvesas - 1:0.

Tačiau „Atletico“ komanda rezultatą sugebėjo išlyginti jau antrojo kėlinio pradžioje, 49 min., kai FC „Barcelona“ vartų sargą Victorą Valdesą po kampinio nuginklavo puolėjas Radamelas Falcao.

Visgi 81-ą minutę Barselonos ekipai pavyko dar kartą pasižymėti ir iškovoti tris taškus: Lionelis Messi, nelaukdamas, kol varžovai surikiuos žaidėjų sienelę, neįtikėtinai tiksliu smūgiu realizavo baudos smūgį - 2:1.

Sekmadienio vakarą pergalę šventė ir lygos lyderis Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo „Rayo Vallecano“. Vienintelį mačo įvartį 54 min. kulnu šiame susitikime pelnė Cristiano Ronaldo.

Visi rezultatai:

„Atletico“ 1 - 2 FC „Barcelona“
36' [0 - 1] Dani Alves
49' [1 - 1] Radamel Falcao
81' [1 - 2] Lionel Messi

„Rayo Vallecano“ 0 - 1 „Real“
54' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
89' Michu („Rayo Vallecano“) parodyta raudona kortelė

CF „Valencia“ 1 - 2 „Sevilla“
25' [1 - 0] Tino Costa
36' [1 - 1] Gary Medel
70' [1 - 2] Jesus Navas

„Real Sociedad“ 1 - 0 „Mallorca“
79' [1 - 0] Imanol Agirretxe

„Osasuna“ 2 - 1 „Granada“
25' [1 - 0] Javad Nekounam
29' [2 - 0] Dejan Lekic
30' [2 - 1] Mikel Rico
74' Paxti Martinez Punal („Osasuna“) parodyta raudona kortelė

„Villarreal“ 2 - 2 „Athletic“
10' [1 - 0] Marcos Senna
62' [1 - 1] Fernando Llorente
66' [1 - 2] Markel Susaeta Laskurain
68' [2 - 2] Nilmar.