Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Sonny Weemsas. Po to dvitaškį su pražanga pelnė Mantas Kalnietis (6:4), o komandos draugų išnaudojamas Milovanas Rakovičius surinko 7 taškus iš eilės – 13:7. Septintąjį tašką iš eilės įmetė ir žaidžiantysis „Neptūno“ treneris Martynas Mažeika, padėjęs savo komandai išlyginti rezultatą – 16:16. Privertę varžovus surinkti 4 komandines pražangas žalgiriečiai net keturias minutes taškus rinko vien nuo baudų metimo linijos – pasižymėjo Mindaugas Kuzminskas, Vytenis Lipkevičius, Marko Popovičius ir Tomas Delininkaitis (23:16). Po to sekusioje greitoje atakoje pastarojo žaidėjo perdavimas pro nugarą pasiekė M.Kuzminską, kurio akrobatiškas metimas ir dar dvi V.Lipkevičiaus baudos leido pelnyti 11 taškų be atsako – 27:16. Pirmąjį kėlinį baigė M.Popovičiaus tritaškis – 30:17.

Antrojo kėlinio pradžioje žaisdamas nugara į krepšį dukart varžovus įveikė M.Kuzminskas, o po T.Delininkaičio baudų ir Roberto Javtoko metimo „Žalgiris“ pirmavo 39:20. Tokią pat persvarą išlaikė iš vidutinio nuotolio pataikę Dainius Šalenga ir Tadas Klimavičius – 43:24. Atsikovoję kelis kamuolius puolime klaipėdiečiai sugebėjo surinkti 7 taškus iš eilės (31:43) ir privertė Aleksandrą Trifunovičių prašyti minutės pertraukėlės.

Nepaisant jos ir M.Kalniečio dvitaškio, „Neptūnas“ pratęsė sėkmingą atkarpą ir po dar penkių M.Mažeikos taškų priartėjo 39:46. Po antrojo kėlinio „Žalgirio“ persvara siekė 7 taškus – 48:41.

Nors prasidėjus trečiajam kėliniui taškus pelnė M.Rakovičius ir M.Kalnietis, tritaškį įmetęs M.Mažeika neleido žalgiriečiams įsijausti (46:52). D.Šalenga 4 taškais iš eilės kuriam laikui grąžino dviženklį pranašumą (56:46), tačiau svečių vidurio puolėjas Simas Galdikas pelnė 8 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą (56:56). Paulius Jankūnas pelnė dvitaškį, bet laisvės gavę klaipėdiečiai neketino sustoti ir atsakė aštuoniais – 64:58. R.Javtoko dėjimas turėjo išbudinti šeimininkus, kurie po 30 minučių žaidimo atsilikinėjo 60:66.

Pirmoje ketvirtojo kėlinio atakoje tikslą pasiekė net ir desperatiškas Manto Ruikio metimas – 68:60. Tada T.Delininkaitis pelnė taškus prasiverždamas link krepšio, prieš nubaudžiamas penktąja pražanga tritaškį pataikė M.Kalnietis, o M.Kuzminsko įspūdingą skrydį nutraukė varžovo pražanga – 68:68. Alkūne ant parketo paguldęs M.Popovičių tolimą metimą įmetė M.Ruikis, bet po pusės minutės Marko atsakė tuo pačiu – 71:71. S.Weemsas dvitaškiu ir M.Kuzminskas dėjimu po M.Popovičiaus perdavimo galiausiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai – 75:74.

R.Javtokas pataikė 3 baudas iš 4, bet neapsigynė nuo S.Galdiko – 78:78.

Mindamas tritaškio liniją įmetė M.Kuzminskas (80:78). Tuo tarpu kitoje aikštės pusėje Evaldas Dainys turėjo galimybę mesti 4 baudas, nes žalgiriečiai po antrojo bandymo neatsikovojo kamuolio – 80:80.

Likus žaisti minutę M.Popovičius įmetė 1 baudą, o perėmęs kamuolį ir subauduotas D.Šalenga – abi (83:80). S.Weemsas blokavo M.Mažeikos tritaškį metimą, bet atsikovoję kamuolį klaipėdiškiai švelnino rezultatą iki minimumo (82:83). Likus žaisti 12 sekundžių M.Popovičius sumetė baudas, o aidint sirenai dvitaškį pelnė M.Mažeika, neatėmęs pergalės iš „Žalgirio“ – 85:84.