Atėnų "Ilisiakos" rungtynes pradėjo spurtu 6-0, tačiau jau kėliniui baigiantis "Panathinaikos" persvara siekė 10 taškų (22:12). Antrajame kėlinyje po Šarūno Jasikevičiaus dvitaškio Graikijos čempionų persvara šoktelėjo iki 15 taškų (39-24).

Kėliniui baigiantis Riste Stefanovas įsmeigė tris tritaškius ir sumažino "Ilisiakos" deficitą iki 6 taškų (41-35). Antrąją rungtynių pusę "Panathinaikos" pradėjo spurtu 13-2 ir po Alekso Maričiaus dėjimo persvara tapo triuškinanti 20 taškų (37-57). Kėliniui baigiantis pranašumas išaugo ir iki 31 taško (72-41).

Ketvirtajame kėlinyje intrigos neliko "Panathinaikos" iškovojo įtikinamą pergalę.

Šarūnas Jasikevičius per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, bei po 2 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovų pražangas.

"Panathinaikos": Davidas Loganas 17, Aleksas Maričius, Ianas Vougioukas ir Nickas Calathesas 11;

"Ilisiakos": NaNa Hardingas 20, Darrylas Thompsonas 9;

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.