Pralaimėjimą namuose patyrė „Manchester United“ komanda, kuri rezultatu 1:2 (1:1) nusileido Amsterdamo „Ajax“ ekipai, tačiau anglai išvykoje buvo laimėję 2:0, tad jie ir pateko į kitą etapą.

Dramatiška kova virė Vokietijoje, Gelzenkircheno mieste, kur vietos „Schalke“ antrą kartą sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su čekų Pilzeno „Viktoria“ klubu, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas. Jo metu „Schalke“ sugebėjo pelnyti du įvarčius įvarčius ir laimėti 3:1. Beje, visus tris įvarčius šeimininkams pelnė olandas Klaasas Janas Huntelaaras.

Geriausią bendrą rezultatą Europos lygos šešiolktfinalyje pasiekė Charkovo „Metalist“ futbolininkai, kurie namuose 4:1 (1:0) nugalėjo „Salzburg“ atstovus. Primename, kad ukrainiečiai svečiuose buvo laimėję 4:0, todėl bendras rezultatas - net 8:1 jų naudai.

Po pralaimėjimo 1:3 namuose nebepavyko atsitiesti „Lazio“ ekipai su Mariumi Stankevičiumi. Be mūsiškio žaidę italai varžovams nusileido ir antrą kartą 0:1 (0:0) bei baigė savo pasirodymą turnyre.

Nepasisekė ir Jose Couceiro bei Edgaro Jankausko treniruojamai Maskvos „Lokomotiv“ komandai - ji po pergalės 2:1 atsakomajame mače Bilbao apmaudžiai 0:1 (0:0) turėjo pripažinti vietos „Athletic“ vyrų pranašumą, kurio šiems užteko, kad eliminuotų rusus iš tolesnės kovos. Vienintelė įvartį baskai pelnė 62 min., kai po kampinio pasižymėjo Ikeras Muniainas, nors tuo metu šeimininkai jau vertėsi be iš aikštės prieš porą minučių išvaryto Fernando Amorebietos paslaugų.

Visi rezultatai:

„Schalke“ 3 – 1 „Viktoria“ (po pratęsimo)
(Pirmas mačas 1:1, bendras rezultatas 3:1)
7' [1 - 0] Klaas Jan Huntelaar
88' [1 - 1] Frantisek Rajtoral
106' [2 - 1] Klaas Jan Huntelaar
120' [3 - 1] Klaas Jan Huntelaar
61' Marek Bakos („Viktoria“) parodyta raudona kortelė

PSV 4 – 1 „Trabzonspor“
(Pirmas mačas 2:1, bendras rezultatas 6:2)
15' [1 - 0] Dries Mertens (11 m.)
31' [2 - 0] Tim Matavz
38' [3 - 0] Kevin Strootman
43' [3 - 1] Burak Yilmaz
52' [4 - 1] Tim Matavz
45' Tolga Zengin („Trabzonspor“) parodyta raudona kortelė

„Brugge“ 0 – 1 „Hannover“
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 1:3)
21' [0 - 1] Mame Biram Diouf

PAOK 0 – 3 „Udinese“
(Pirmas mačas 0:0, bendras rezultatas 0:3)
6' [0 - 1] Larangeira Danilo
15' [0 - 2] Antonio Floro Flores
51' [0 - 3] Maurizio Domizzi (11 m.)

„Twente“ 1 – 0 „Steaua“
(Pirmas mačas 1:0, bendras rezultatas 2:0)
29' [1 - 0] Nacer Chadli

Bilbao „Athletic“ 1 – 0 Maskvos „Lokomotiv“
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 2:2)
62' [1 - 0] Iker Muniain
60' Fernando Amorebieta („Athletic“) parodyta raudona kortelė

CF „Valencia“ 1 – 0 „Stoke City“
24' [1 - 0] Jonas

„Standard“ 0 – 0 „Wisla“
(Pirmas mačas 1:1, bendras rezultatas 1:1)
63' Gervasio Daniel Nunez („Wisla“) parodyta raudona kortelė

„Besiktas“ 0 – 1 „Braga“
(Pirmas mačas 2:0, bendras rezultatas 2:1)
25' [0 - 1] Lima

„Sporting“ 1 – 0 „Legia“
(Pirmas mačas 2:2, bendras rezultatas 3:2)
84' [1 - 0] Matias Fernandez

„Manchester United“ 1 – 2 „Ajax“
(Pirmas mačas 2:0, bendras rezultatas 3:2)
6' [1 - 0] Javier Hernandez
37' [1 - 1] Araš Ozbiliz
87' [1 - 2] Toby Alderweireld

Madrido „Atletico“ 1 – 0 „Lazio“
(Pirmas mačas 3:1, bendras rezultatas 4:1)
48' [1 - 0] Diego Godin

„Anderlecht“ 0 – 1 „AZ Alkmaar“
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 0:2)
54' [0 - 1] Maarten Martens

„Metalist“ 4 – 1 „Salzburg“
(Pirmas mačas 4:0, bendras rezultatas 8:1)
28' [1 - 0] Martin Hinteregger (į savo vartus)
56' [1 - 1] Jakob Jantscher
62' [2 - 1] Jonathan Cristaldo
64' [3 - 1] Sebastian Blanco
87' [4 - 1] Sebastian Blanco

„Olympiacos“ 1 – 0 „Rubin“
14' [1 - 0] Rafik Djebbour