Klaipėdietė į viešnių krepšį įmetė 10 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 29 žaidimo minutes (29:02) M. Solopova pataikė 4 dvitaškius iš 6, realizavo 2 baudų metimus iš 3, tačiau prametė visus 7 tritaškius.

Net 32 taškus nugalėtojoms pelnė Amisha Carter, po 13 - Emilie Silbande ir Izabela Piekarska.

Viešnių ekipoje išsiskyrė Sylvie Gruszczynski (23 tšk.) ir Ramara Abalde Diaz (13 tšk.).

Aštuntą nesėkmę dvidešimtose rungtynėse patyrė ketvirtoje pozicijoje likusi Giedrės Paugaitės atstovaujama Mondvilio USO komanda, svečiuose 64:67 (13:17, 17:10, 17:20, 17:20) nusileidusi aštuntoje vietoje esančiam Vilnev d'Asko ESBVA (10/10) klubui.

Giedrė Paugaitė į aikštelės šeimininkių krepšį įmetė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir kartą prasižengė. Per 22 žaidimo minutes (22:19) G. Paugaitė pataikė 2 dvitaškius iš 8 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

Rezultatyviau už puolėją iš Lietuvos viešnių ekipoje žaidė Letitia Kamba, Ingrid Tanqueray (15 tšk.) ir Kristen Sharp (9 taškai).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Emilie Gomis (21 tšk.) ir Sidney Spencer (13 taškų).

Prancūzijos moterų krepšinio čempionate pirmauja Buržo „Basket“ (17 pergalių ir 4 pralaimėjimai) krepšininkės.