Centrinis šio turo mačas vyko Barselonoje, kur vietos FC „Barcelona“ susitiko su CF „Valencia“ klubu. Nors pirmieji įvartį pelnė svečiai, pergalę daugiau nei įtikinamu rezultatu 5:1 (2:1) iškovojo Josepo Guardiolos auklėtiniai.

CF „Valencia“ į priekį išsiveržė 9 min., kai po Sofiane Feghouli atlikto perdavimo Victorą Valdesą nuginklavo Pablo Piatti. Visgi katalonai nesutriko ir 22 min. po Pedro Rodriguezo perdavimo Lionelis Messi rezultatą išlygino, o dar po penkių minučių tas pats L. Messi išvedė Ispanijos čempionų klubą į priekį - 2:1.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau tęsėsi L. Messi šou. Šis futbolininkas 76-ą minutę pelnė trečią įvartį šiose varžybose, o 85-ą minutę jis pasiekė ir ketvirtąj5. Galutinį tašką 90-ą minutę padėjo saugas Xavi - 5:1.

Toliau nesėkmingai rungtyniauja „Villarreal“ klubas. „Geltonieji submarinai“ šį kartą svečiuose 0:4 (0:1) buvo pažeminti „Mallorca“ futbolininkų.

Visi rezultatai:

FC „Barcelona“ 5 - 1 CF „Valencia“
9' [0 - 1] Pablo Piatti
22' [1 - 1] Lionel Messi
27' [2 - 1] Lionel Messi
76' [3 - 1] Lionel Messi
85' [4 - 1] Lionel Messi
90' [5 - 1] Xavi Hernandez

„Mallorca“ 4 - 0 „Villarreal“
41' [1 - 0] Victor
52' [2 - 0] Jose Luis Soler Marti
65' [3 - 0] Victor
67' [4 - 0] Jose Carlos Nunes

„Levante“ 3 - 5 „Rayo Vallecano“
35' [0 - 1] Lassana Bangoura
50' [1 - 1] Jose Javier Barkero (11 m)
62' [1 - 2] Diego Costa
63' [1 - 3] Diego Costa
70' [1 - 4] Lassana Bangoura
79' [2 - 4] Ruben Suarez
85' [2 - 5] Andrija Delibasic
90' [3 - 5] Ruben Suarez (11 m)

„Sporting” 1 - 1 „Atletico“
20' [0 - 1] Roberto Canella (į savo vartus)
37' [1 - 1] Sebastian Eguren

„Athletic“ 3 - 0 „Malaga“
58' [1 - 0] Fernando Amorebieta
60' [2 - 0] Mikel San Jose
61' [3 - 0] Gaizka Toquero

„Granada“ 4 - 1 „Real Sociedad“
10' [0 - 1] Mikel González
12' [1 - 1] Inigo Lopez
57' [2 - 1] Franco Jara
61' [3 - 1] Ikechukwu Uche
87' [4 - 1] Ikechukwu Uche
45' Asier Illarramendi („Real Sociedad“) parodyta raudona kortelė
86' Guilherme Siqueira („Granada“) parodyta raudona kortelė.