aA
Šių metų Eurovizijos dalyviai Linas ir Simona nusprendė rengti koncertus ne tik naktiniuose klubuose ar svečiose šalyse, bet padainuoti ir jaunajai kartai. Nuo spalio 12 dienos atlikėjai surengė net 52 koncertus vidurinėse mokyklose bei gimnazijose.
Linas ir Simona
Kasdien jie rengdavo po 4 koncertus, į kuriuos susirinkdavo po 200-300 žmonių. Šie karštai sutikdavo dainininkus - daugelis net su plakatais - ir kone visas dainas dainavo kartu su Linu ir Simona.

"Jei nepilnamečiai negali ateiti pas mus į koncertus naktiniuose klubuose, kodėl mums patiems nenuvažiavus pas juos? Krūvis, aišku, didelis, bet atgaiva sielai - nepamatuojamas dalykas. Be to, savo koncertuose mes skatiname jaunimą laikytis dorybės ir saugaus gyvenimo principų - nevartoti kvaišalų, siekti meninių vertybių. Artėja tarptautinė AIDS diena, tad koncertuose kalbėjome ir apie raudonojo kaspinėlio reikšmę", - pasakojo dainininkas Linas Adomaitis, prisipažinęs esantis neabejingas AIDS problemoms ir gavęs Lietuvos AIDS centro palaiminimą šviesti jaunimą įvairiose programose.

Šio įtempto koncertinio maratono rezultatais ypač džiaugiasi Lino ir Simonos gerbėjų klubo administracija. Jo dėka klubas išsiplėtė ir jame jau - 147 oficialūs Lino ir Simonos gerbėjai.

"Intervid"