Pirmąjį keturių ekipų B grupės mačą sekmadienį lietuviai 1:2 (1:1) pralaimėjo Ukrainos bendraamžiams.

Lietuviai pirmavo Eriko Skripkino (2 min.) įvarčio, tačiau Arturas Miranianas (26 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartė pelnė Dmytro Bilonogas (77 min.).

"Po pertraukos nepavyko sužaisti drausmingai ir pademonstruoti tokį žaidimą, kokį pavyko parodyti pirmajame kėlinyje", - pasakojo Lietuvos U-17 rinktinės vyriausiasis treneris Antanas Vingilys.

Jis po dvikovos apgailestavo, jog komanda nesužaidė antrojo kėlinio taip pat, kaip pirmosios dvikovos dalies.

"Rungtynes pradėjome ypač susikaupę ir to pasekoje pavyko pelnyti greitą įvartį. Ypač džiugu pastebėti, jog ir pelnę įvartį mes ir toliau nenustojome kurti pavojingų progų ir visą pirmąjį kėlinį buvome pranašesni už varžovus", - pasakojo A.Vingilys.

Pasak jo, vėliau žaidimas šiek tiek išsiderino, nes reikėjo atlikti Gabrieliaus Judicko priverstinį keitimą, aktyviau pradėjo gintis ir varžovai. "Po pertraukos turėjome galimybių pasižymėti, tačiau, mano nuomone, mums koją pakišo per didelis pasitikėjimas savo jėgomis bei drausmės trūkumas", - po dvikovos teigė Lietuvos rinktinės treneris.

Antrąsias B grupės rungtynes lietuviai pirmadienį žais su Rusijos vienuolike, kuri sekmadienį 4:0 (1:0) sutriuškino Suomijos bendraamžius.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Rusija11004:03
2.Ukraina11002:13
3.Lietuva10011:20
4.Suomija10010:40

Turnyro Minske A grupėje varžysis Belgijos, Gruzijos, Latvijos ir Baltarusijos jaunieji futbolininkai.