Likus trim sekundėms iki paskutinio ketvirčio pabaigos, „Chalon Basket“ komandos žaidėjas Blake'as Schilbas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą 89:89.

Likus vienai sekundei iki ketvirto kėlinio pabaigos, po minutės pertraukėlės, „Telekom Basket“ ekipos treneris paskutinį metimą patikėjo S. Serapinui, kuris ir išplėšė pergalę - 91:89.

S. Serapinas per beveik 30 minučių (29:49) iš viso įmetė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

B. Veikalas per 31 minutę (31:17) pelnė 17 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Rezultatas:

„Telekom Basket“ - „Chalon Basket“ - 91:89 (28:26, 23:24, 17:22, 23:17)

„Telekom Basket“: Zvonko Buljanas 23, Benas Veikalas 17, Simonas Serapinas ir Anthony Gaffney po 13, Jaredas Jordanas ir Taloras Battle'as po 11, Fabianas Thüligas 3 taškai.

„Chalon Basket“: Ilijanas Evtimovas 21, Blake'as Schilbas 20, Abdulas Aminu ir Nicolas Langas po 14, Steedas Tchicamboudas 11, Malcolmas Delaney 9 taškai.